Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ulubieni synowie - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje misję Ulubieni synowie (Favored Sons), w której przyjdzie Wam toczyć walkę wieloma przeciwnikami. Strzelajcie im w głowy, aby zdobyć złoty medal.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Ulubieni synowie. Dutch przekonuje Szybującego Orła do urządzenia zasadzki na patrol wojska, co ma odwrócić uwagę od gangu i skierować ją na plemię.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Żegnaj, drogi przyjacielu - Red Dead Redemption 2: Ulubieni synowie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Żegnaj, drogi przyjacielu".

Opis przejścia misji: Spotkaj się z Szybującym Orłem. Następnie idź z Dutchem i użyj kabla, by podłączyć materiały wybuchowe. Gdy wszystko będzie gotowe, wracaj na szczyt wzgórza i czekaj na wrogi patrol. Gdy żołnierze przekroczą pierwszy ładunek, zdetonuj dynamit, a odetniesz ich od drogi ucieczki.

Po scence, czeka cię strzelanina z wrogami - Red Dead Redemption 2: Ulubieni synowie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scence, czeka cię strzelanina z wrogami. Zabij wszystkich przeciwników, a następnie zejdź na dół i zacznij przeszukiwać ich ciała. Armia znów zaatakują, tym razem z użyciem... działa! Szybko zabij wrogów i postaraj się jak najszybciej dotrzeć do żołnierza obsługującego działo. Wypełnisz dodatkowy cel misji, jeśli zdążysz w 45 sekund.

Po scenkach, biegnij z Dutchem - Red Dead Redemption 2: Ulubieni synowie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scenkach, biegnij z Dutchem. Wsiądź na konia, dotrzyj do wąwozu i kontynuuj ucieczkę pieszo. Zabijaj kolejnych wrogów, którzy was ścigają, a po pewnym czasie dotrzecie do przepaści. W trakcie scenki, cofaj się cały czas do tyłu, a na koniec wskocz do wody.

Gdy trafisz do rzeki, płyń przed siebie i trzymaj się Dutcha. Twój towarzysz wyciągnie cię na brzeg i zakończysz misję.

Jak zdobyć złoty medal w misji Ulubieni synowie?

  • Zabij żołnierza przy dziale w czasie poniżej 45 sekund - Skup się na zabiciu wrogów i jak najszybszym przebiciu się do przeciwnika przy dziale.
  • Oddaj 35 celnych strzałów w głowę - To dość spora liczba. Bardzo wiele trafień w głowę możesz zdobyć, gdy zostaniecie sami z Dutchem i stopniowo będziecie cofać się co przepaści. Możesz schować się za kamieniami i zabijać kolejnych wrogów, którzy będą wylewać się z lasu.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie. Klasyczne wyzwanie w RDR2.