Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Chwila spokoju - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 Chwila spokoju (A Quiet Time) możecie spokojnie upić się w saloonie w Valentine. Nie obędzie się to bez konsekwencji, jeśli nie będzie uważać pod nogi.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Wizyta towarzyska to tytuł jednej z misji dostępnych po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. Zadanie to ma humorystyczny charakter. W trakcie rozgrywania go Arthur upije się z Lennym w saloonie w miasteczku Valentine.

Jak odblokować misję: Rozmowa z Dutchem van der Linde w siedzibie gangu w Horseshoe Overlook - Red Dead Redemption 2: Chwila spokoju - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Rozmowa z Dutchem van der Linde w siedzibie gangu w Horseshoe Overlook.

Opis przejścia misji: Po tym jak dowiesz się od Dutcha o aresztowaniu Micah wyrusz wraz z Lennym do saloonu w Valentine. Po dotarciu na miejsce wejdź do środka i zajmij wolne miejsce przy barze. Rozmowa z Lennym zostanie przerwana - możesz kulturalnie poprosić mężczyznę o pozostawienie bohaterów w spokoju, zastraszyć go lub go pobić. Kolejne opcje zachowania stopniowo stają się dostępne. Jeśli nie wybierzesz na czas żadnej z nich to Arthur "oczaruje" rozmówcę (pokojowe rozwiązanie sytuacji).

Po pierwszej rundzie drinków pozostań na parterze saloonu i odszukaj Tommyego, z którym kilka misji wcześniej stoczyłeś pojedynek na pięści - Red Dead Redemption 2: Chwila spokoju - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po pierwszej rundzie drinków pozostań na parterze saloonu i odszukaj Tommy'ego, z którym kilka misji wcześniej stoczyłeś pojedynek na pięści. Zagadaj do niego kilka razy po to żeby podjąć próbę pojednania się z nim.

Dopiero teraz udaj się na piętro i dotrzyj do obszaru nad barem - Red Dead Redemption 2: Chwila spokoju - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dopiero teraz udaj się na piętro i dotrzyj do obszaru nad barem. Odnajdziesz tam opartego o balustradę Lenny'ego.

Po kolejnej rundzie drinków zejdź z powrotem na dół i podejdź do baru, na którym szaleje pijany Lenny. Uderz jednego z mężczyzn stojących przy barze.

Kolejna scena załączy się z wymuszonym widokiem z perspektywy pierwszej osoby - Red Dead Redemption 2: Chwila spokoju - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kolejna scena załączy się z wymuszonym widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Wejdź do saloonu. Udaj się na piętro, skręć w lewo i następnie w prawo i wejdź do pokoju 1A żeby załaczyła się zabawna scenka z udziałem Lenny'ego. Zaczepiaj teraz kolejne osoby z saloonu aż Lenny odnajdzie Arthura.

W następnej scenie znajdziesz się na zewnątrz. Możesz utopić trzymanego mężczyznę lub zaczekać aż się oswobodzi i ucieknie.

1 - Red Dead Redemption 2: Chwila spokoju - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Ostatnia część misji załączy się po tym jak pojawią się stróże prawa - Red Dead Redemption 2: Chwila spokoju - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ostatnia część misji załączy się po tym jak pojawią się stróże prawa:

  1. Ucieczka jest trudniejsza, ale możliwa. Wybierz alejkę między budynkami i zadbaj o to żeby nie zderzyć się z żadnym ze słupów ani inną przeszkodą (biegnij mniej więcej środkiem). Skręć w prawo i po dobiegnięciu do małego płotu wciśnij przycisk skoku (wskazanie możliwości wykonania skoku jest celowo rozmyte przez grę). Po udanej ucieczce Arthur obudzi się z dala od miasta.
  2. Arthur i Lenny mogą zostać zatrzymani jeśli nie podejmiesz w ogóle próby ucieczki lub jeśli zderzysz się np. ze słupem czy płotem. Bohaterowie wylądują w więzieniu (obrazek 2), ale po opłaceniu kary przez Lenny'ego wyjdą po chwili na wolność.

Jak zdobyć złoty medal w misji Chwila spokoju?

  1. Spróbuj zadośćuczynić staremu rywalowi - Rywal, z którym musisz spróbować pojednać się, to Tommy. Odnajdziesz go na parterze po pierwszej rundzie drinków. Więcej na ten temat w naszej solucji.
  2. Nakryj Lenny'ego - Po tym jak kamera przełączy się na widok FPP dotrzyj do pomieszczenia 1A na piętrze saloonu. Opisaliśmy to w naszej solucji.
  3. Nie daj się aresztować - To opisany powyżej pierwszy wariant zakończenia questu. Nie zderz się z żadną przeszkodą i poprawnie przeskocz przez płotek.