Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje, jak dostać się do terenu świata, który był ważnym elementem pierwszej części Red Dead Redemption. Dowiecie się czy można to zrobić i jak to zrobić.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Wizyta w Meksyku była ważnym elementem pierwszej części Red Dead Redemption. Na tej stronie poradnika odpowiadamy czy i jak można przedostać się do Meksyku w RDR2.

Ważna uwaga - Poniższy opis może zawierać duże spojlery na temat konstrukcji mapy świata w RDR2 oraz obszarów, które można w grze odwiedzić.

1 - Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Dotarcie do Meksyku w Red Dead Redemption 2 jest możliwe, ale w obecnej wersji gry należy traktować to jako glitch, czyli jako oszukanie gry poprzez wykonywanie serii niezaplanowanych przez jej autorów czynności - Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dotarcie do Meksyku w Red Dead Redemption 2 jest możliwe, ale w obecnej wersji gry należy traktować to jako glitch, czyli jako oszukanie gry poprzez wykonywanie serii niezaplanowanych przez jej autorów czynności. Gra nie daje żadnej "oficjalnej" metody na odbycie podróży do Meksyku. Musisz sprytnie wykorzystać jej błędy. Jest bardzo prawdopodobne, że ta "ukryta" część świata zostanie udostępniona graczom w późniejszym terminie - w trybie Red Dead Online lub przy okazji wydania jakiegoś innego rozszerzenia.

Próby dotarcia do Meksyku najwcześniej warto podejmować po awansowaniu do epilogu, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie podróżówać po stanie New Austin w południowo-zachodniej części mapy świata. Dotrzyj na zachodni kraniec New Austin. W miejscu z powyższych obrazków rzeka Coronado oddziela New Austin od Meksyku.

Upewnij się, że jesteś na wierzchowcu i wejdź nim do rzeki - Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Upewnij się, że jesteś na wierzchowcu i wejdź nim do rzeki. Przemieszczaj się w stronę przeciwległego brzegu. W miejscu tym nie powinno być bardzo głęboko i koń powinien poradzić sobie z dotarciem na nowy brzeg. Możesz też łatwo korygować trasę podróży, gdyż nurt rzeki nie jest zbyt silny.

Odszukaj mały wąwóz pokazany na obrazku - Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Odszukaj mały wąwóz pokazany na obrazku. Podróżuj nim dalej na zachód.

2 - Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Po dotarciu do pokazanej na obrazku 1 końcowej części wąwozu zacznij galopować i wjedź koniem na skały - Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po dotarciu do pokazanej na obrazku 1 końcowej części wąwozu zacznij galopować i wjedź koniem na skały. Wciśnij przycisk zeskoczenia z konia gdy tylko znajdziesz się w najwyższym punkcie (obrazek 2).

Jeśli poprawnie wykonałeś opisane powyżej czynności to możesz zająć się eksploracją Meksyku - Red Dead Redemption 2: Meksyk - jak się przedostać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli poprawnie wykonałeś opisane powyżej czynności to możesz zająć się eksploracją Meksyku. W przeciwnym razie spróbuj ponownie "wybić się" po przeprawie przez wąwóz.

Ważna uwaga: W Meksyku nie możesz na stałe zostać. Gra automatycznie przeniesie Arthura do New Austin jeśli zginie lub rozstawi obozowisko. Jeśli zapiszesz stan gry podczas pobytu w Meksyku to po wczytaniu go również znajdziesz się z powrotem na głównej mapie.