Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Bitwa o Shady Belle - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 to opis misji Bitwa o Shady Belle (The Battle of Shady Belle). Opiera się ona na poszukiwaniach nowego schronienia dla całego gangu. Misja ta kończy 3 rozdział gry i pozwala wejść w kolejną część historii.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział poradnika Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Bitwa o Shady Belle. Po raz kolejny czas przenieść siedzibę gangu - Arthur zna pewną opuszczoną rezydencje, która idealnie nada się na kryjówkę...

Jak odblokować misję: Misja automatycznie rozpocznie się po ukończeniu zadania Krótki Spacer w ładnym miasteczku - Red Dead Redemption 2: Bitwa o Shady Belle - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Misja automatycznie rozpocznie się po ukończeniu zadania "Krótki Spacer w ładnym miasteczku".

Opis przejścia misji: Po scence, wsiądź na konia. Wraz z Johnem jedźcie do Shady Belle. Na miejscu natkniecie się Szubrawców z Lemoyne. Zabij przeciwnika na zewnątrz i wejdź do środka. Twoim zadaniem jest przeszukiwać kolejne pokoje i zabijać niedobitki wrogów.

Gdy wyczyścisz parter, biegnij na górę - jednego z wrogów możesz zabić przez dziurę w ścianie - Red Dead Redemption 2: Bitwa o Shady Belle - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy wyczyścisz parter, biegnij na górę - jednego z wrogów możesz zabić przez dziurę w ścianie. W ostatnim pomieszczeniu natkniesz się na sędziwego mężczyznę. Po dialogu, popełni samobójstwo - zejdź na dół do Johna, podnieś ciało i zrzuć je do bagna.

Zabieg musisz powtórzyć jeszcze raz - wróć do posiadłości, podnieś ciało z piętra, znieś je na dół i wrzuć je do bagna, a zobaczysz scenkę - Red Dead Redemption 2: Bitwa o Shady Belle - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zabieg musisz powtórzyć jeszcze raz - wróć do posiadłości, podnieś ciało z piętra, znieś je na dół i wrzuć je do bagna, a zobaczysz scenkę. Jedź teraz z Dutchem do Saint Denis, a kolejny rozdział RDR2 dobiegnie do końca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Bitwa o Shady Belle?

  1. Zabij wszystkich Szubrawców z Lemoyne w Shady Belle - Gdy dotrzesz do posiadłości, jeden z wrogów będzie na froncie budynku - musisz szybko go zabić, nim John sam go zastrzeli.
  2. Pozbądź się dwóch ciał z Shady Belle w czasie poniżej 1 minuty i 40 sekund - Musisz szybko podnosić je kolejne zwłoki i wrzucać je do bagien.
  3. Ukończ misję w czasie poniżej 11 minut - Masz spory marginesu błędu, więc powinieneś spokojnie zmieścić się w czasie.