Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Red Dead Redemption 2 - Atlas - New Austin
Red Dead Redemption 2 - Atlas - New Austin
Zadania Tumbleweed: Joaquin Arroyo (łowca nagród), Esteban Cortez (łowca nagród)
Rathskeller Fork. W lokacji tej do odnalezienia jest unikalne nakrycie głowy - Ram Skull Mask.
Dom po pożarze. Eksploracja pozostałości domu pozwala zdobyć m.in. schemat wybuchowej amunicji Explosive Slug Pamphlet.
Zniszczona farma. Możesz tu odnaleźć zwłoki przymocowane do mechanizmu studni, a także gotówkę i kosztowności.
Wrak maszyny latającej. Główny bohater utworzy nowy wpis w dzienniku po odnalezieniu wraku.
Skarb Otisa Millera. Do tego skarbu prowadzą wskazówki odnajdywane w innych rejonach świata. W małej jaskini jest skrzynia, w której znajdziesz unikalną broń - Otis Miller's Revolver.
Zwłoki misjonarza. Możesz je przeszukać i odczytać pozostawiony przy nich list.
Powiększ mapę

Red Dead Redemption 2: New Austin, mapa Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera informacje o mapie New Austin dostępnej dopiero w epilogu gry. Dowiecie się jakie zadania możecie wykonać, jakie aktywności Was tam czekają oraz czemu nie można tam dostać się wcześniej.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Ważne lokacje na mapie

1 - Armadillo

2 - Tumbleweed

Miejsca rozpoczynania zadań od nieznajomych

1 – Zadania Tumbleweed: Joaquin Arroyo (łowca nagród), Esteban Cortez (łowca nagród)

Legenda Red Dead Redemption 2 - Atlas - New Austin

Ważne lokacje na mapie

Miejsca rozpoczynania zadań od nieznajomych

Unikalne sekretne lokacje

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 możesz odnaleźć mapę świata regionu New Austin. To ostatni region jaki możesz odwiedzić w trakcie przechodzenia gry. Ma to głównie na celu zaliczanie misji epilogu głównego wątku fabularnego gry. Do odnalezienia są tu też np. sekrety takie jak karty kolekcjonerskie czy legowiska legendarnych zwierząt.

WAŻNA INFORMACJA: Cały stan New Austin jest początkowo zakazanym obszarem. Gra nie blokuje możliwości wkroczenia do tego regionu niewidzialnymi ścianami, aczkolwiek w przypadku wykrycia (o co bardzo łatwo) Arthur zostanie automatycznie zaatakowany i ostrzelany przez przeciwników. Wyruszą oni też za nim w pościg. Zaczekaj aż awansujesz do epilogu gry zanim zajmiesz się zbadaniem tego regionu.

Podstawowe informacje o regionie New Austin

 1. Cały stan New Austin jest początkowo zakazanym obszarem. Gra nie blokuje możliwości wkroczenia do tego regionu niewidzialnymi ścianami, aczkolwiek w przypadku wykrycia (o co bardzo łatwo) Arthur zostanie automatycznie zaatakowany i ostrzelany przez przeciwników. Wyruszą oni też za nim w pościg. Zaczekaj aż awansujesz do epilogu gry zanim zajmiesz się zbadaniem tego regionu. Po przystąpieniu do epilogu możesz już swodobnie podróżować po całym New Austin.
 2. Na terenie stanu New Austin panują wysokie temperatury, tak więc w trakcie ich eksploracji wskazane jest korzystanie z letniej odzieży, dzięki czemu nie otrzymasz żadnych kar do statystyk postaci z tytułu źle dobranego ubioru.
 3. W New Austin nie ma zbyt wielu lokacji powiązanych z zadaniami i jedynym wyjątkiem są zlecenia łowcy nagród z Tumbleweed. Możesz za to doprowadzać do nowych przypadkowych spotkań i zdobywać dzięki nim dodatne lub ujemne punkty honoru.

Najważniejsze lokacje w regionie New Austin

 1. Armadillo. To miasteczko znane z pierwszej części Red Dead Redemption. Główny bohater może odwiedzić kilka standardowych lokacji takich jak sklepy czy saloon.
 2. Tumbleweed. To kolejna znana z RDR1 lokacja. W Tumbleweed oprócz standardowych sklepów i biznesów dobrze jest też odwiedzić areszt, gdyż bohater może odebrać dwa zlecenia łowcy nagród.

Polowania na dzikie zwierzęta w regionie New Austin

Znaczna część New Austin to tereny pustynne, choć nie brakuje także licznych wzniesień. Główny bohater może natrafiać na zupełnie nowe gatunki zwierząt (np. na pancerniki), które nie pojawiały się w innych stanach lub były w nich rzadkością.

Unikalne dla tego regionu gatunki dziki zwierząt do upolowania to:

 1. Pancerniki (Armadillo)
 2. Kondory (Condor)
 3. Kuguary (Cougar) - pojawiają się też w regionie West Elizabeth
 4. Kraby (Crab) - pojawiają się też w regionie Lemoyne
 5. Heloderma arizońska (Gila Monster)
 6. Iguany (Iguana)
 7. Pekari (Peccary)
 8. Żółwie (Turtle) - pojawiają się też w regionie Lemoyne

Opcjonalne zadania do odblokowania w regionie New Austin

Na mapie zaznaczyliśmy miasteczko Tumbleweed, które jest jedyną lokacją w stanie New Austin gdzie rozpoczyna się poboczne zadania. Ważną informacją jest to, że przystępowanie do tych misji jest możliwe dopiero po awansowaniu do epilogu kampanii. Możesz też oczywiście zająć się nimi dopiero po skończeniu całej fabuły.

 1. Joaquin Arroyo - Nie jest to pełnoprawna misja, tylko zlecenie łowcy nagród.
 2. Esteban Cortez - To kolejne zlecenie łowcy nagród. Musisz wcześniej doprowadzić do aresztu Joaquina Arroyo i odczekać na odblokowanie się kolejnego kontraktu.

Unikalne sekretne lokacje w regionie New Austin

Poniżej zestawiliśmy różnorakie ukryte lokacje, które warto odwiedzić w trakcie eksploracji stanu New Austin w grze Red Dead Redemption 2. Na liście znalazły się easter eggi, nietypowe miejscówki czy lokacje, w których do odnalezienia jest unikalny loot (np. element ubioru czy broń). Unikalne sekretne lokacje oznaczone są żółtymi kropkami na naszej mapie regionu.

1) Rathskeller Fork. W lokacji tej do odnalezienia jest unikalne nakrycie głowy - Ram Skull Mask.

2) Dom po pożarze. Eksploracja pozostałości domu pozwala zdobyć m.in. schemat wybuchowej amunicji Explosive Slug Pamphlet.

3) Zniszczona farma. Możesz tu odnaleźć zwłoki przymocowane do mechanizmu studni, a także gotówkę i kosztowności.

4) Wrak maszyny latającej. Główny bohater utworzy nowy wpis w dzienniku po odnalezieniu wraku.

5) Skarb Otisa Millera. Do tego skarbu prowadzą wskazówki odnajdywane w innych rejonach świata. W małej jaskini jest skrzynia, w której znajdziesz unikalną broń - Otis Miller's Revolver.

6) Zwłoki misjonarza. Możesz je przeszukać i odczytać pozostawiony przy nich list.