Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Inne sekrety i znajdźki - lista, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera pełną listę wszystkich znajdziek i sekretów, których nie można podpiąć pod główne kategorie. Na niej dostępne są różne egzotyczne przedmioty, chaty czy wyzwania.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Z tej strony poradnika do Red Dead Redemption 2 dotrzecie do opisów wszystkich sekretów i znajdziek, których nie da podpiąć się pod główne kategorie. Opisaliśmy lokacje z egzotycznymi przedmiotami, prośby o przedmioty od członków gangu, groby, łapacze snów, gospodarstwa, wyzwania i wiele więcej.

 1. Egzotyczne przedmioty - ta storna to opis 5 zleceń dotyczących misji Księżne i inne zwierzęta. Zadanie to pojawia się po misji głównej Złota klatka. Za to zlecenie można otrzymać prawie tysiąc dolarów.
 2. Prośby o przedmioty od członków gangu - jednym ze zleceń w RDR2 jest przynoszenie przedmiotów do członków gangu. Jest ich 17, a wszystkie opisaliśmy na tej stronie naszego poradnika.
 3. Zagadka z posągami - dzięki rozwiązaniu zagadki z posągami zdobędziecie 3 sztabki złota, za które otrzymacie 1500 dolarów. Dowiecie się jak wykonać zadanie i jak ustawić posągi.
 4. Groby - mapa - po przejściu do epilogu na mapie pojawi się 9 grobów. Ich odkrycie zapewnia zdobycie osiągnięcia Pamięć o zmarłych. Nasza strona pokazuje, każdy grób, do którego musicie dotrzeć.
 5. Łapacze snów - ta strona opisuje 20 łapaczy snów dostępnych w grze RDR2. Dzięki ich zebraniu zdobędziecie kolejną część znajdziek, która doprowadzi Was do 100% gry.
 6. Gospodarstwa - do zdobycia 100%, gdy musicie odkryć jedynie 4 gospodarstw. Opisaliśmy 5, aby każdy mógł wybrać to odpowiednie dla siebie.
 7. Wyzwania - w grze RDR2 dostępnych jest szereg wyzwań, które wpływają na rozgrywkę. Te nie tylko zapewniają nagrody, ale i odblokowują nowe zadania, np. kolejne legendarne zwierzęta.
 8. Napady na sklepy - ta strona opisuje wszystkie 4 sklepy, które można napaść w grze. Za każdy rabunek otrzymacie nową pulę gotówki.
 9. Unikalne przedmioty do zdobycia - w grze RDR2 jest 30 unikalnych przedmiotów, w ich skład wchodzą ubrania oraz różnego rodzaju bronie białe. Lokację każdego takiego przedmiotu opisaliśmy na tej stronie poradnika
 10. Polowanie na zlecenie - strona opisuje 5 zleceń, które musicie wykonać, aby zdobyć figurę i osiągnięcie To sztuka. Dodatkowo otrzymacie sporą porcję gotówkę.
 11. Chaty - opisaliśmy na tej stronie chaty, do których musicie dotrzeć, aby zdobyć 100% gry. Te nie pojawiają się na mapie w postaci znacznika, a należy je po prostu odwiedzić.
 12. Kryjówki gangów - w grze RDR2 jest dostępnych 6 lokalizacji gangów, które zapewnią Wam 100% gry. Dostępne są one zarówno w początkowej części gry, jak i w epilogu.
 13. Najciekawsze easter eggi - na tej stronie znajdziecie kilka najciekawszych easter ergów. Opisaliśmy między innymi duchy, Ufo, mapy i grobowce wikingów.