Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Noc pełna rozpusty - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 opisane zostało zadanie Noc pełna rozpusty (A Fine Night of Debauchery), w którym czeka Was sporo atrakcji na statku. Pogracie w pokera, poznacie nowych ludzi i jak zwykle zakończycie zabawę z bronią palną w ręku.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Noc pełna rozpusty. Poker, ekskluzywni goście i strzelanina na statku - przed tobą sporo atrakcji.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania Złota klatka - Red Dead Redemption 2: Noc pełna rozpusty - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Złota klatka".

Opis przejścia misji: Spotkaj się z Trelawnym w Saint Denis. Następnie udaj się do krawca i wybierz dostępne przebranie, by uchodzić za bogatego mieszkańca miasta. Udaj się następnie do fryzjera i ostrzyż Arthura tak, by sprawiał schludne wrażenie.

Wejdź teraz do wozu, a zostaniesz zawieziony na wybrzeże - Red Dead Redemption 2: Noc pełna rozpusty - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wejdź teraz do wozu, a zostaniesz zawieziony na wybrzeże. Wejdź do statku i po scenkach usiądź przy stole pokerowym. Aby wygrać rozgranie kieruj się następującymi wytycznymi:

  1. W pierwszej rozgrywce spasuj (fold) i poczekaj, aż zostaniesz sam na sam z Panem Blythe,
  2. W kolejnych rozdaniach cały czas podbijaj stawki (call). Obie rozgrywki zakończą się twoim zwycięstwem. Nie korzystaj z pomocy Straussa, by zdobyć zloty medal w misji.
Idź teraz z pracownikiem statku na górę - Red Dead Redemption 2: Noc pełna rozpusty - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź teraz z pracownikiem statku na górę. Gdy dotrzecie do sejfu, poczekaj, aż mężczyzna wręczy ci zegarek, a następnie zmuś go do oddania broni. Gdy zbliżysz się do cennych przedmiotów w schowku, pracownik wyciągnie ukrytą broń - z pomocą zwolnienia czasu namierz jego głowę i zabij mężczyznę.

Podążaj teraz za Javierem do baru - Red Dead Redemption 2: Noc pełna rozpusty - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Podążaj teraz za Javierem do baru. Po scenkach, zostaniecie nakryci i rozpocznie się strzelanina. Masz tylko 35 sekund na ucieczkę i musisz zdobyć przy tym jeszcze 4 headshoty. Postaraj się być naprawdę szybki i trzymaj się cały czas Javiera. Gdy tylko mężczyzna zasygnalizuje, ze czas uciekać - biegnij, przejdź przez drzwi i szybko wyskocz za burtę. Zadanie zakończy się powodzeniem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Noc pełna rozpusty?

  1. Wygraj w pokera, nie korzystając z pomocy Straussa - Przy pierwszym rozdaniu spasuj, a w kolejnych dwóch podbijaj stawkę.
  2. Po tym jak cię wykryto, ucieknij ze statku w czasie poniżej 35 sekund - Trzymaj się blisko Javiera i gdy ten otworzy drzwi - biegnij i wyskocz za burtę.
  3. Oddaj 5 celnych strzałów w głowę - Na oddanie strzałów masz mało czasu, więc koniecznie skorzystaj ze zwolnienia czasu.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie. Jak w wielu innych misjach RDR2, musisz wstrzymać się od używania przedmiotów leczniczych i nie dać się zabić podczas zadania.