Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Skrzynie, sejfy - jak otwierać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 informuje o tym, jak otworzyć zamkniętą skrzynkę oraz jak otworzyć sejf w RDR2. Z takich miejsc można zdobyć spore porcje gotówki bądź ciekawych przedmiotów.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W trakcie przechodzenia gry Red Dead Redemption 2 główny bohater może natrafiać na zamknięte pojemniki. Warto się nimi interesować, gdyż mogą one skrywać duże ilości gotówki, biżuterię lub inne wartościowe przedmioty. Na tej stronie poradnika informuejmy jak otworzyć zamkniętą skrzynkę oraz jak otworzyć sejf w RDR2.

Zamkniętą skrzynię możesz odnaleźć np - Red Dead Redemption 2: Skrzynie, sejfy - jak otwierać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zamkniętą skrzynię możesz odnaleźć np. przy napadniętym dyliżansie.

Możesz podjąć próbę otwarcia skrzynki używając np - Red Dead Redemption 2: Skrzynie, sejfy - jak otwierać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Możesz podjąć próbę otwarcia skrzynki używając np. obiektów do rzucania, ale najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się jak najwcześniej w wytrych (Lock Breaker). Wytrych możesz zakupić u dowolnego pasera - odnajduje się ich w różnych częściach świata gry, np. w Rhodes albo w Saint Denis.

Po odnalezieniu pasera przejdź do okna handlu - Red Dead Redemption 2: Skrzynie, sejfy - jak otwierać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po odnalezieniu pasera przejdź do okna handlu. Wytrych odnajdziesz na liście oferowanych przedmiotów i powinien kosztować około 22 dolarów. Wytrych to permanentne ulepszenie wyposażenia bohatera. Nie podlega on zużyciu i wystarcza na całą grę.

Sejf możesz odnaleźć np - Red Dead Redemption 2: Skrzynie, sejfy - jak otwierać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Sejf możesz odnaleźć np. po dotarciu do miejsca przypadkowego spotkania czy podczas eksploracji jakiejś pilnie strzeżonej lokacji. Nie możesz użyć wytrycha żeby go otworzyć. Zamiast tego skorzystaj z dynamitu. Laska musi wylądować i eksplodować tuż obok sejfu.

Uwaga - Dobrze jest regularnie uzupełniać zapasy dynamitu, dzięki czemu zawsze będziesz mógł włamać się do każdego nowo odnalezionego sejfu.