Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Łatwe celowanie w przeciwników Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisaliśmy prosty trik, który znacząco ułatwia celowanie w przeciwników oraz ich szybkie zabijanie. Dzięki tym metodom można bez problemu zdobywać najlepsze wyniki w każdym starciu.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2 wypełnione jest bitwami, w których główny bohater musi radzić sobie z licznymi grupami przeciwników. Na tej stronie poradnika zamieściliśmy prosty trik, który znacząco ułatwia celowanie w przeciwników oraz ich szybkie zabijanie. Z metody tej możesz korzystać praktycznie od samego początku gry.

Oto rekomendowana przez nas taktyka działania - Red Dead Redemption 2: Łatwe celowanie w przeciwników - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Oto rekomendowana przez nas taktyka działania:

  1. Krok 1 - Schowaj za bohaterem za jakąś zasłoną. Najlepiej żeby była to przeszkoda, zza której można ostrzeliwać większość okolicznych przeciwników.
  2. Krok 2 - Postaraj się obrócić kamerę mniej więcej w stronę przeciwnika lub przeciwników, których chcesz ostrzelać. Pamiętaj, że są oni zaznaczeni na radarze i że możesz w razie potrzeby powiększyć mini-mapę.
  3. Krok 3 - Przytrzymaj przycisk celowania z broni (domyślnie L2 / lewy trigger). Kamera powinna "przykleić się" do przeciwnika.
  4. Krok 4 - Możesz od razu oddać strzał (R2 / RT) lub minimalnie zmienić pozycję kamery i wycelować w głowę namierzonego przeciwnika. Jest to świetny wybór szczególnie w tych misjach, które posiadają wyzwania za zabijanie wrogów trafieniami w głowę.
  5. Krok 5 - Puść przycisk celowania i po tym jak Arthur powróci za zasłonę od razu ponownie go wciśnij. Kamera powinna zablokować się na kolejnym przeciwniku.

Główną zaletą opisywanej techniki jest to, że możesz zatrzymywać z łatwością kamerę na kolejnych przeciwnikach. Jest to o wiele łatwiejsze i szybsze od tradycyjnego celowania. Z techniki tej możesz też korzystać w trakcie jazdy konno oraz podczas polowania na dziką zwierzynę.

Uwaga - Opisana metoda dotyczy domyślnych ustawień sterowania i kamery. Jeśli zależy ci na większym wyzwaniu to możesz wyłączyć funkcję "przyklejania się" kamery do atakowanych wrogów.