Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Początek i ucieczka przed wspomnieniem - solucja, opis przejścia Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie opisana została druga misja dostępna w grze Red Dead Redemption 2 - Początek i ucieczka przed wspomnieniem (Enter, Pursued by a Memory). Opisaliśmy odnalezienie Johna i bezpieczną ucieczkę przed wilkami.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Początek i ucieczka przed wspomnieniem to tytuł drugiej misji głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. W ramach tej misji należy odnaleźć zaginionego Johna Marstona. Nasz opis przejścia zawiera kompletne informacje gdzie odnaleźć Johna i jak bezpiecznie uciec przed zagrażającym bohaterom wilkami.

Jak odblokować misję: Automatycznie po zakończeniu misji Bandyci z Zachodu - Red Dead Redemption 2: Początek i ucieczka przed wspomnieniem - solucja, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Automatycznie po zakończeniu misji Bandyci z Zachodu.

Opis przejścia misji: Wyrusz z Javierem na poszukiwania. Trasa podróży jest odgórnie ustalona i po drodze możesz opcjonalnie zagadywać do towarzysza.

Po dotarciu do miejsca, z którego słychał nawoływania Johna, zejdź z konia i wejdź w interakcję z torbą przy siodle. Zgodnie z sugestią z gry warto podmienić rewolwer na obrzyn (Sawed-Off Shotgun). Broń ta bardziej przyda ci się do rozegrania tej misji. Wyrusz dalej pieszo. Po drodze należy przykucnąć i wdrapywać się na wyższe skalne półki. Dotrzyj wraz z Javierem do miejsca, w którym przebywa ranny John.

W drodze powrotnej bohaterów po raz pierwszy zaatakują wilki - Red Dead Redemption 2: Początek i ucieczka przed wspomnieniem - solucja, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W drodze powrotnej bohaterów po raz pierwszy zaatakują wilki. Odłącz się od Javiera, który niesie rannego Johna. Wciśnij przycisk zawołania, dzięki czemu uwaga wilków powinna skupić się na bohaterze. Obrzyn doskonale sprawdza się w zabijaniu wilków, aczkolwiek staraj się nie pudłować żeby nie zostać pogryzionym w trakcie przeładowywania broni.

Wsiądź na konia - Red Dead Redemption 2: Początek i ucieczka przed wspomnieniem - solucja, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wsiądź na konia. W trakcie podróży konno bohaterów będą atakowały kolejne wilki. Pewnym ułatwieniem jest to, że celownik "przykleja się" do najbliższego wilka. Powinno ci to umożliwić zabijanie ich bez konieczności zatrzymywania czy spowalniania konia. Po powrocie do obozu w górach misja zakończy się.

Jak zdobyć złoty medal w misji Początek i ucieczka przed wspomnieniem?

  1. Zabij wszystkie wilki bez otrzymania obrażeń - Postaraj się idealnie trafiać w wilki z obrzyna zanim zbliżą sie do bohatera.
  2. Ukończ z celnością przynajmniej na poziomie 80% - W trakcie pierwszej walki wykorzystuj to, że obrzyn ma dużą siłę rażenia i wilk zginie nawet jeśli celownik nie znajdował się dokładnie na nim. W trakcie ucieczki konnej oddawaj strzały gdy gra "przyklei" celownik do najbliższego wilka.