Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Oczywiście jest Brytyjczykiem - opis przejścia, mapa Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Oczywiście jest Brytyjczykiem (He's British, Of Course) dotyczy odnalezienie zebry, tygrysa i lwa. Zwierzęta uciekły z cyrku Margaret. Dzięki swojemu dobremu sercu otrzymacie wartościowy szmaragd.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Oczywiście jest Brytyjczykiem to tytuł kilkuczęściowego, bardziej rozbudowanego pobocznego zadania gry Red Dead Redemption 2. W ramach zaliczania kolejnych fragmentów tej misji pomaga się jednemu z pracowników obwoźnego cyrku w odnajdywaniu zbiegłych zwierząt.

Rozpoczęcie misji

Zleceniodawca tego zadania to Margaret - Red Dead Redemption 2: Oczywiście jest Brytyjczykiem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zleceniodawca tego zadania to Margaret. Cyrk, w którym pracuje, rozstawił się na północny-zachód od miasta Saint Denis i na zachód od mokradeł Bluewater Marsh. Miejsce rozpoczęcia misji pokazuje dołączony obrazek. Na początek mężczyzna poprosi Cię o odnalezienie zebry.

Odnalezienie zebry

Zebra przebywa w niewielkiej odległości na zachód od rancza Emerald Ranch - Red Dead Redemption 2: Oczywiście jest Brytyjczykiem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zebra przebywa w niewielkiej odległości na zachód od rancza Emerald Ranch. Po dotarciu w oznaczone miejsce okaże się, że zebra jest tak naprawdę przemalowanym mułem. Zejdź z konia i zacznij powoli zbliżać się do "zebry" wciskając regularnie przycisk uspokojenia jej. Po tym jak muł zostanie oswojony możesz wskoczyć na wierzchowca i wyruszyć w stronę cyrku. Muł będzie automatycznie podążał za bohaterem.

Odnalezienie tygrysa

Wyrusz do Caliga Way obok miasteczka Rhodes i spotkaj się tam z Sally - Red Dead Redemption 2: Oczywiście jest Brytyjczykiem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyrusz do Caliga Way obok miasteczka Rhodes i spotkaj się tam z Sally. Po krótkiej rozmowie załącz tryb Orlego wzroku i podążaj za śladami pozostawionymi przez tygrysa-psa. Dotrzesz w ten sposób do rozszarpanych zwłok zwierzęcia.

Musisz teraz zwabić do wozu prawdziwego kuguara - Red Dead Redemption 2: Oczywiście jest Brytyjczykiem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz teraz zwabić do wozu prawdziwego kuguara. Powróć z martwym psem do wozu i umieść w nim jego zwłoki. Schowaj się wraz z Sally za powalonym drzewem. Zaczekaj aż pojawi sę kuguar i wskoczy do wozu. Zakradnij się w pobliże wozu i zamknij jego drzwiczki żeby uwięzić kuguara. Możesz już powrócić z Sally do obozowiska cyrku.

Odnalezienie lwa

Rozpocznij podróż do rancza Emerald Ranch gdzie ma znajdować się zbiegły lew - Red Dead Redemption 2: Oczywiście jest Brytyjczykiem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Rozpocznij podróż do rancza Emerald Ranch gdzie ma znajdować się zbiegły lew. Po dotarciu na ranczo zainteresuj się stodołą, której drzwi przytrzymuje dwóch mężczyzn. Wejdź do środka i przejdź na drugi koniec stodoły. Sprawi to, że lew ucieknie z tej lokacji.

Wyjdź na zewnątrz i zbadaj zwłoki farmera, a ustalisz, że masz do czynienia z prawdziwym lwem. Krótkie śledztwo (możesz podążać za śladami krwi) doprowadzi Cię do pokazanej na obrazku stajni.

Po wejściu do stajni załączy się krótki filmik - Red Dead Redemption 2: Oczywiście jest Brytyjczykiem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wejściu do stajni załączy się krótki filmik. Musisz zabić lwa zanim dopadnie Arthura. Skorzystaj ze spowolnienia czasu i wystrzel kilka pocisków w stronę głowy lwa. Pokonanego lwa możesz oskórować.

Powróć po raz ostatni do cyrku żeby porozmawiać z Margaret. W nagrodę otrzymasz wartościowy szmaragd (Emerald), który można sprzedać np. paserowi za 50 dolarów.