Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Okrucieństwo wyzwolone - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Okrucieństwo wyzwolone (Savagery Unleashed) pokazuje, że musicie wydostać się z wyspy. Aby mieć na to szanse, należy uratować dwóch robotników. Hercul i Leon czekają na waszą pomoc.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Okrucieństwo wyzwolone. Aby zapewnić gangowi bezpieczne wydostanie się z wyszpy, Arthur zgadza się uratować miejscowych robotników dla Hercule'a i Leona.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Witaj w Nowym Świecie - Red Dead Redemption 2: Okrucieństwo wyzwolone - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Witaj w Nowym Świecie".

Opis przejścia misji: Po udaniu się do "Nieznajomego" czeka cię wstawka filmowa i obudzisz się na terenie wrogiej posesji. Gdy twój oprawca oddali się, kiwaj się na boki, by uwolnić się z węzłów. Następnie szybko naciśnij Trójkąt/Y i obroń się przed atakiem.

Idź cały czas za Leonem i nie zbaczaj z trasy - Red Dead Redemption 2: Okrucieństwo wyzwolone - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź cały czas za Leonem i nie zbaczaj z trasy. Twój towarzysz cały czas będzie cię instruował, gdzie stanąć itp. więc dotarcie do więźniów jest prostolinijne i dość łatwe. Nie szarżuj, spokojnie trzymaj się instrukcji, a dotrzesz do przetrzymywanych mężczyzn.

Gdy dotrzesz do wiszących, szybko uruchom zwolnienie czasu, namierz trzy liny i zestrzel je, by ocalić mężczyzn - Red Dead Redemption 2: Okrucieństwo wyzwolone - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzesz do wiszących, szybko uruchom zwolnienie czasu, namierz trzy liny i zestrzel je, by ocalić mężczyzn. Następnie, zabij strażnika i przygotuj się do walki z resztą przeciwników.

Końcówka misji to klasyczna strzelanina - Red Dead Redemption 2: Okrucieństwo wyzwolone - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Końcówka misji to klasyczna strzelanina. Musisz zabić pozostałych wrogów na terenie ruin. Gdy uporasz się z tym zadaniem, misja zakończy się.

Jak zdobyć złoty medal w misji Okrucieństwo wyzwolone?

  1. Uwolnij wszystkich robotników w czasie poniżej 4 sekund - Skorzystaj z zabójczej precyzji i strzel w 3 liny, gdy tylko pojawi się taka sposobność.
  2. Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut i 40 sekund - Postępuj zgodnie z poleceniami Leona, a w finale misji postaraj się jak najszybciej zabić wrogów.
  3. Oddaj 8 celnych strzałów w głowę - Klasyczne, dodatkowe wyzwanie w misjach RDR2.