Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Joshua Brown - Zadania ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W Strawberry dostaniecie zadanie, które wymaga wyśledzenie Joshua Browna. Z tej strony poradnika do gry Red Dead Redemption 2 dowiecie się jak odnaleźć mężczyznę i dostarczyć do na posterunek. Za to zadanie otrzymacie 40 dolarów.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Joshuy Browna. Należy zlokalizować tę osobę i doprowadzić ją do aresztu w Strawberry. Nasz opis przejścia informuje gdzie ukrywa się Joshua Brown, jak pojmać go żywcem oraz jak przeżyć konfrontację z wrogimi łowcami nagród.

Kontrakt łowcy nagród możesz odebrać odwiedzając areszt w miasteczku Strawberry i sprawdzając plakat wiszący na jednej ze ścian - Red Dead Redemption 2: Joshua Brown - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kontrakt łowcy nagród możesz odebrać odwiedzając areszt w miasteczku Strawberry i sprawdzając plakat wiszący na jednej ze ścian. Szeryf przekaże dodatkowe informacje na temat listu gończego.

Musisz wyruszyć do starej kopalni zlokalizowanej na północny-zachód od Strawberry. Po dotarciu na miejsce wejdź do kopalni, a załączy się scenka ze spotkania z Joshuą.

1 - Red Dead Redemption 2: Joshua Brown - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Musisz pokonać Joshuę w pojedynku rewolwerowym, ale nie możesz go zabić - Red Dead Redemption 2: Joshua Brown - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz pokonać Joshuę w pojedynku rewolwerowym, ale nie możesz go zabić. Po załączeniu się Zabójczego instynktu wyceluj np. w jedną z nóg Joshuy. Pozwoli ci to pojmać go żywcem. Złap Joshuę lassem, zwiąż go i umieść na koniu bohatera. Możesz go dodatkowo okraść.

W drodze powrotnej musisz się pilnować, bo bohater wpadnie na wrogich łowców nagród, którzy będą chcieli przejąć nagrodę za dostarczenie Joshuy - Red Dead Redemption 2: Joshua Brown - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W drodze powrotnej musisz się pilnować, bo bohater wpadnie na wrogich łowców nagród, którzy będą chcieli przejąć nagrodę za dostarczenie Joshuy. Zaatakuj ich gdy tylko pojawią się i pomagaj sobie Zabójczym instynktem. Musisz zabić 4 łowców nagród.

Po powrocie do Strawberry zdejmij Joshuę z konia, wejdź do budynku i udaj się do więzienia w podziemiach budynku. Powróć do szeryfa po nagrodę - to 40 dolarów.