Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Jeźdźcy i Apokalipsa - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Jeźdźcy i Apokalipsa (Horsemen, Apocalypse) opisuje walkę z najeźdźcami O'driscolle. Musicie popisać się celnością, aby pozbyć się przeciwników, a przy okazji zdobyć złoty medal.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższa strona naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Jeźdźcy i Apokalipsa. O'driscolle planują zaatakować wasze obozowisko - musicie odeprzeć zmasowany atak!

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania Nie, nie i po trzykroć nie i Złota klatka - Red Dead Redemption 2: Jeźdźcy i Apokalipsa - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Nie, nie i po trzykroć nie" i "Złota klatka".

Opis przejścia misji: Porozmawiaj z Sadie w obozie. Po scenkach, zostaniecie zaatakowani przez olbrzymią falę jeźdźców O'driscolle. Strzelaj do wrogów - w tym zadaniu, by zdobyć złoto musisz m.in. oddać 15 strzałów w głowę i zakończyć zadanie z minimum 70% celnością.

Po chwili, Dutch wyśle cię na dół - Red Dead Redemption 2: Jeźdźcy i Apokalipsa - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po chwili, Dutch wyśle cię na dół. Wyjdź przez drzwi frontowe i dołącz do swoich kompanów, którzy strzelają się na zewnątrz. Niestety, po chwili zostaniecie zepchnięci do posiadłości. Wracaj do środka i zabarykaduj przejście szafą.

Idź do wskazanych okien i odpieraj kolejne ataki wrogów - Red Dead Redemption 2: Jeźdźcy i Apokalipsa - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź do wskazanych okien i odpieraj kolejne ataki wrogów. Po chwili usłyszysz krzyk Sadie - wyskocz przez okno i biegnij do kobiety. Na szczęście, niewiasta potrafi świetnie radzić sobie z wrogami.

Biegnij z Sadie i walcz z kolejnymi Odriscollami - Red Dead Redemption 2: Jeźdźcy i Apokalipsa - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Biegnij z Sadie i walcz z kolejnymi O'driscollami. Dwóch z nich będzie płynęło łódką - musisz ich zastrzelić, jeśli chcesz wykonać jeden z ukrytych celów misji. Spychaj wrogów dalej i dalej, aż dotrzesz do posiadłości. W końcu, wrogi gang odpuści, a ty zakończysz misję.

Jak zdobyć złoty medal w misji Jeźdzcy i apokalipsa?

  1. Zastrzel O'driscolli na łodzi, zanim zdąż zejść na ląd - Gdy ocalisz Sadie, biegnij z nią kawałek dalej. Dwóch O'driscrolli będzie płynęło łódką - zabij ich, nim dotrą na ląd.
  2. Ukończ misję, używając wyłącznie broni krótkiej - Dość wymagające zadanie. Musisz korzystać tylko z rewolwerów i podręcznej strzelby.
  3. Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70% - To dość intensywna misja w RDR2 i musisz naprawdę zadbać o to, by nie oddawać zbyt wiele "pustych" strzałów.
  4. Oddaj 15 celnych strzałów w głowę - Wrogów jest naprawdę masa, więc zdecydowanie masz z czego wybierać!
  5. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.