Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Harmonijka - jak znaleźć? Zastosowanie Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 podpowiadamy gdzie znaleźć harmonijkę oraz komu z gangu Dutcha ją podarować.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W trakcie przechodzenia gry Red Dead Redemption 2 możesz wejść w posiadanie harmonijki. Przedmiot ten na pierwszy rzut oka nie posiada żadnego zastosowania, ale może stać się prezentem. Na tej stronie poradnika podpowiadamy gdzie znaleźć harmonijkę oraz komu z gangu Dutcha podarować harmonijkę.

1 - Red Dead Redemption 2: Harmonijka - jak znaleźć? Zastosowanie - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Harmonijkę możesz odnaleźć np - Red Dead Redemption 2: Harmonijka - jak znaleźć? Zastosowanie - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdzie znaleźć harmonijkę w RDR2?

Harmonijkę możesz odnaleźć np. na terenie pokazanego na obrazku gospodarstwa Emmeta Grangera obok stacji Flatneck Station. Emmet to jeden z rewolwerców odwiedzanych w ramach zaliczania pobocznego zadania Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta. Harmonijka jest wewnątrz budynku.

Po tym jak awansujesz do trzeciego rozdziału gry wyruszysz po zakupy do Rhodes i w wyprawie Arthurowi będzie towarzyszyła Sadie (misja Further Questions of Female Suffrage) - Red Dead Redemption 2: Harmonijka - jak znaleźć? Zastosowanie - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Harmonijka na prezent

Po tym jak awansujesz do trzeciego rozdziału gry wyruszysz po zakupy do Rhodes i w wyprawie Arthurowi będzie towarzyszyła Sadie (misja Further Questions of Female Suffrage). W drodze powrotnej do obozu dowiesz się, że Sadie bardzo chciałaby mieć harmonijkę.

Po zaliczeniu misji możesz odnaleźć Sadie w obozie i podarować jej harmonijkę - przytrzymaj lewy trigger i wciśnij przycisk podarowania przedmiotu - Red Dead Redemption 2: Harmonijka - jak znaleźć? Zastosowanie - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po zaliczeniu misji możesz odnaleźć Sadie w obozie i podarować jej harmonijkę - przytrzymaj lewy trigger i wciśnij przycisk podarowania przedmiotu. Sadie odwdzięczy się małym prezentem, który pojawi się po pewnym czasie na skrzyni obok łóżka Arthura.