Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Bronie - dlaczego zniknęły z inwentarza? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze Red Dead Redemption 2 niektóre bronie postaci znikają, np. po zejściu z konia. Ta strona poradnika informuje gdzie odnaleźć posiadane bronie i jak ponownie wyposażyć w nie Arthura.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W trakcie prowadzenia rozgrywki w grze Red Dead Redemption 2 możesz znaleźć się w sytuacji, w której w inwentarzu bohatera nie będą widoczne poprzednio używane bronie. Nie przepadają one na szczęście na stałe ani nie jest to błąd gry. Na tej stronie poradnika informujemy gdzie odnaleźć posiadane bronie i jak ponownie wyposażyć w nie Arthura.

1 - Red Dead Redemption 2: Bronie - dlaczego zniknęły z inwentarza? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Rozwiązanie problemu znikających broni jest na szczęście bardzo proste - Red Dead Redemption 2: Bronie - dlaczego zniknęły z inwentarza? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie problemu "znikających broni" jest na szczęście bardzo proste. Bronie te nie są odbierane Arthurowi na stałe i nie znikają bezpowrotnie z listy jego wyposażenia. Zamiast tego są one składowane na czas podróży w sakwach przymocowanych do siodła konia (tego, który jest oznaczony jako będący własnością Arthura).

Zostało jeszcze 34% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie