Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Most donikąd - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika Red Dead Redemption 2 opisuje misję Most donikąd (The Bridge to Nowhere). Dzięki niej poznacie sposób podłożenia ładunku na moście, aby ten uniemożliwił przewóz ładunków na drugą stronę rzeki.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższa strona naszego przewodnika po grze Red Read Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Most donikąd. John i Arthur podkładają dynamit pod most Bacchus, aby odwrócić uwagę konwojentów i przeszkodzić im w przewiezieniu ładunku.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Uroki Van Horn - Red Dead Redemption 2: Most donikąd - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Uroki Van Horn".

Opis przejścia misji: Spotkaj się z Johnem i obejrzyj scenkę. Wejdź na wóz i trzymaj/puszczaj, przycisk X/A, by kontrolować wózek ręczny. Gdy dotrzecie na środek mostu, podejdź do skrzynki z dynamitem i podnieś ją. Zbliż się teraz do Johna i z góry, opuść mu skrzynkę.

Podobnie zrób z drugą skrzynią dynamitu i zejdź na doł, do swojego towarzysza - Red Dead Redemption 2: Most donikąd - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Podobnie zrób z drugą skrzynią dynamitu i zejdź na doł, do swojego towarzysza. Podnieś dynamit ze skrzyni i podejdź do belek, wskazanych na minimapie. Podłóż w sumie trzy ładunki wybuchowe, a następnie wracaj do Johna na górę.

Szybko wsiądź do wózka i naciskaj X/A, by uciec przed pędzącym na was pociągiem - Red Dead Redemption 2: Most donikąd - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Szybko wsiądź do wózka i naciskaj X/A, by uciec przed pędzącym na was pociągiem. Po scence, użyj detonatora i zniszcz most, co zakończy misję.

Jak zdobyć złoty medal w misji Most donikąd?

Podłóż dynamit w czasie poniżej 1 minuty i 35 sekund - Gdy zejdziesz do Johna, musisz szybko podnosić kolejne laski dynamitu i podkładać je w wyznaczone miejsca.

Ucieknij przed nadjeżdżającym pociągiem w czasie poniżej 19 sekund - Naciskaj i trzymaj X/A w odpowiednim czasie, a uda ci się to zadanie.