Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Arthur spotyka w zadaniu Więzy, które nas łączą (The Ties That Bind Us) zbiegłych więźniów i może im pomóc w ucieczce lub doprowadzić do ich ponownego pojmania i umieszczenia w więzieniu. Opisaliśmy oba warianty wykonania zadania z gry Red Dead Redemption 2.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Więzy, które nas łączą to jedna z pobocznych misji gry Red Dead Redemption 2. Arthur spotyka w tym zadaniu zbiegłych więźniów i może im pomóc w ucieczce lub doprowadzić do ich ponownego pojmania i umieszczenia w więzieniu.

Odblokowanie misji

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w pobliżu miasteczka Rhodes jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii - Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w pobliżu miasteczka Rhodes jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii. Po dotarciu na miejsce odnajdziesz dwóch zbiegów ukrywających się w pobliżu miasta - Pana Blacka i Pana White'a.

Odnalezienie i zerwanie plakatów

Możesz zaoferować zbiegom pomoc w usunięciu plakatów o wystawionej za nimi nagrodzie, które porozwieszano po całym Rhodes - Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Możesz zaoferować zbiegom pomoc w usunięciu plakatów o wystawionej za nimi nagrodzie, które porozwieszano po całym Rhodes. Miejsca odnajdywania plakatów do zerwania prezentuje powyższy obrazek.

  1. Plakat 1 jest na tablicy ogłoszeniowej wewnątrz stacji kolejowej.
  2. Plakat 2 wisi na słupie przy głównej ulicy miasta.
  3. Plakat 3 wisi na słupie, ALE zostanie zerwany przez łowcę nagród po tym jak się do niego dostatecznie zbliżysz. Nie atakuj łowcy nagród w mieście. Wyrusz za nim i na atak zdecyduj się dopiero gdy wyjedzie daleko poza Rhodes. Możesz go zabić lub złapać lassem i związać. W obu przypadkach odzyskaj plakat.
  4. Plakat 4 wisi na tablicy ogłoszeniowej na ścianie budynku.
  5. Plakat 5 wisi na słupie, ALE dostępu do niego broni wrogo nastawiony osobnik. Pokonaj go w walce na pięści i dopiero wtedy zerwij plakat.

Podjęcie decyzji w sprawie zbiegów

Wyrusz do obozowiska w lesie gdzie przebywają Pan Black i Pan White - Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyrusz do obozowiska w lesie gdzie przebywają Pan Black i Pan White. Możesz się tu zachować na dwa sposoby. Pierwszy z nich to złapanie zbiegów i doprowadzenie ich do aresztu w Rhodes. Najlepiej jest znokautować pierwszego więźnia atakiem z zaskoczenia i następnie złapać drugiego z użyciem lassa.

Załaduj pierwszego zbiega na konia bohatera i dotrzyj z nim do budynku aresztu w Rhodes - Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

"Załaduj" pierwszego zbiega na konia bohatera i dotrzyj z nim do budynku aresztu w Rhodes. Po tym jak umieszczony zostanie w celi powtórz te czynności z drugim zbiegiem (będzie widoczny na mapie świata). Za złapanie Pana Blacka i Pana White'a otrzymasz w sumie 80 dolarów.

Drugi wariant to spalenie listów gończych, dzięki czemu Pan Black i Pan White będą mogli bezpiecznie uciec - Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Drugi wariant to spalenie listów gończych, dzięki czemu Pan Black i Pan White będą mogli bezpiecznie uciec. To bardzo proste - podejdź do ogniska w obozowisku i wciśnij przycisk interakcji.

Ponowne spotkanie ze zbiegami

Ponownym odnalezieniem Pana Blacka i Pana Whitea możesz zająć się jeśli wcześniej zdecydowałeś się im pomóc (tzn - Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ponownym odnalezieniem Pana Blacka i Pana White'a możesz zająć się jeśli wcześniej zdecydowałeś się im pomóc (tzn. spaliłeś listy gończe) oraz jeśli minęło trochę czasu od momentu ostatniego spotkania.

Zajmij się zbadaniem lokacji Dewberry Creek na północ od miasteczka Rhodes. Dopiero po zbliżeniu się do tej lokacji pojawi się nowy znacznik misji.

Po dotarciu do zbiegłych więźniów dowiesz się, że są ciężko chorzy - Red Dead Redemption 2: Więzy, które nas łączą - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po dotarciu do zbiegłych więźniów dowiesz się, że są ciężko chorzy. Możesz ich wyleczyć. Jeśli posiadasz lekarstwo Health Cure to od razu im je przekaż. W przeciwnym razie możesz je wytworzyć przy ognisku lub np. zakupić w mieście.