Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Pomóż bratu - opis przejścia, mapa, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisaliśmy zadanie Pomóż bratu (Help a Brother Out), w którym Arthur może udzielić pomocy napotkanemu bratowi Dorkinsowi poprzez zajęcie się rozwiązaniem problemu handlu ludźmi. Za to zadanie możecie otrzymać pieniądze albo odmówić.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Pomóż bratu to tytuł jednej z pobocznych misji gry Red Dead Redemption 2. W ramach tego zadania Arthur może udzielić pomocy napotkanemu bratowi Dorkinsowi poprzez zajęcie się rozwiązaniem problemu handlu ludźmi.

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w mieście Saint Denis jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii - Red Dead Redemption 2: Pomóż bratu - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w mieście Saint Denis jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii. Spotkaj się w pobliżu targowiska z bratem Dorkinsem. Możesz przekazać mu darowiznę oraz obiecać zająć się uratowaniem kilku przetrzymywanych osób.

Wejdź na targowisko i następnie do budynku wynajmowanym przez pasera - Red Dead Redemption 2: Pomóż bratu - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wejdź na targowisko i następnie do budynku wynajmowanym przez pasera. Zajrzyj do pokazanego na obrazku małego bocznego pomieszczenia. Zainteresuj się tu półką na książki, przed którą widoczne są ślady przesuwania.

Podejdź do pasera, którego musisz przesłuchać (obejdzie się bez rozlewu krwi) - Red Dead Redemption 2: Pomóż bratu - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Podejdź do pasera, którego musisz przesłuchać (obejdzie się bez rozlewu krwi). Dowiesz się od niego, że jedna z książek to przełącznik. Otwórz zejście do piwnicy i dotrzyj do więźniów. Podejdź do każdej osoby i wciśnij odpowiedni przycisk żeby ją uwolnić.

Wprowadź więźniów poza budynek - nikt was po drodze na szczęście nie zatrzyma. Spotkaj się ponownie z bratem Dorkinsem - możesz przyjąć zapłatę lub odmówić wzięcia pieniędzy.