Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ubiór bohatera - jak, po co zmieniać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Gra RDR2 to produkcja z otwartym światem, w której dostępnych jest kilka regionów. Każdy z nich charakteryzuje się inną pogodą. Dzięki tej stronie dowiecie się w jaki sposób zmienić strój bohatera i jakie uzasadnienie ma zmiana ubioru.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Główny bohater gry Red Dead Redemption 2 może korzystać z przeróżnych strojów. Wybór elementu ubioru niekoniecznie musi mieć charakter czysto kosmetyczny, gdyż strój może też wpływać w pewnym stopniu na przebieg gry. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy w jaki sposób zmienić strój bohatera i jakie uzasadnienie ma zmiana ubioru.

Niektóre stroje dostępne są od samego początku gry lub są nagrodami z tytułu zaliczania misji, aczkolwiek nowe stroje możesz też kupować w sklepach - Red Dead Redemption 2: Ubiór bohatera - jak, po co zmieniać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niektóre stroje dostępne są od samego początku gry lub są nagrodami z tytułu zaliczania misji, aczkolwiek nowe stroje możesz też kupować w sklepach. Najlepiej zawsze decydować się na pełne stroje, dzięki czemu nie będziesz ręcznie dopasowywać "pasujących do siebie" ubrań. Pełne stroje są niestety drogie i mogą kosztować 100 dolarów lub więcej.

Strój najłatwiej możesz zmienić w obozie gangu po dotarciu do skrzyni na ubrania - pokazuję ją obrazek i w obozie przy Horseshoe Overlook odnajduje się ją obok łóżka Arthura - Red Dead Redemption 2: Ubiór bohatera - jak, po co zmieniać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Strój najłatwiej możesz zmienić w obozie gangu po dotarciu do skrzyni na ubrania - pokazuję ją obrazek i w obozie przy Horseshoe Overlook odnajduje się ją obok łóżka Arthura.

Strój możesz również przypisać do konia bohatera poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku gdy jest on wyświetlony. To przydatna funkcja, gdyż możesz dzięki temu zmienić strój bez konieczności każdorazowego powracania do obozowiska gangu.

Najważniejsze stroje w grze to te z przeznaczeniem do używania przy wysokich i niskich temperaturach - Red Dead Redemption 2: Ubiór bohatera - jak, po co zmieniać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Najważniejsze stroje w grze to te z przeznaczeniem do używania przy wysokich i niskich temperaturach. Informacja o ich "specjalizacji" znajduje się zawsze w opisie - przykład na obrazku (lewy dolny narożnik ekranu).

Dopasowanie stroju do panujących warunków pogodowych spowalnia wyczerpywanie się rdzenia zdrowia (Health Core). Dobrze jest więc o tym pamiętać i zakładać elementy ubioru w zależności od temperatury. W początkowych lokacjach odwiedza się głównie zimne rejony świata, ale w dalszej części gry zajrzysz też do tych, w których jest znacznie cieplej. Warto zawsze mieć pod ręką jeden ulubiony strój "na lato" i "na zimę".

Uwaga - Dopasowanie stroju do panujących warunków możesz dodatkowo sprawdzić w menu pauzy w oknie na temat stanu zdrowia i statystyk bohatera.