Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Koń bohatera - czy może zginąć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisaliśmy to, co może stać się z koniem jeśli ten straci wszystkie punktu zdrowia. Dowiecie się również, jak zabezpieczyć zwierzę przed obrażeniami i jak je przywrócić do życia.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Koń jest podstawową metodą transportu w Red Dead Redemption 2. Co więcej gra pozwala na nawiązanie więzi z wierzchowcem i odblokowanie dzięki temu nowych umiejętności. Na tej stronie poradnika zamieściliśmy informacje czy można utracić konia będącego własnością bohatera oraz jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami z odniesieniem obrazeń przez konia.

Tak, w grze Red Dead Redemption 2 można bezpowrotnie utracić konia i to nawet wtedy gdy odblokowało się już wszystkie profity związane z nawiązaniem maksymalnej więzi ze zwierzęciem - Red Dead Redemption 2: Koń bohatera - czy może zginąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Tak, w grze Red Dead Redemption 2 można bezpowrotnie utracić konia i to nawet wtedy gdy odblokowało się już wszystkie profity związane z nawiązaniem maksymalnej więzi ze zwierzęciem.

Oto najczęstsze sytuacje, które mogą doprowadzić do zranienia konia bohatera:

  1. Zderzenie się z drzewem lub inną niezniszczalną przeszkodą podczas podróżowania w pełnym galopie. Nie podróżuj z maksymalną prędkością np. podczas przeprawy przez gęsty las.
  2. Znalezienie się pod ostrzałem przeciwników.
  3. Atak niedźwiedzia, wilka lub innego drapieżnika.
  4. Zaliczenie upadku z dużej wysokości. Bardzo pilnuj się w terenach górzystych, bo można wtedy nie zauważyć na czas przepaści. Generalnie najlepiej dla bezpieczeństwa całkowicie unikać zeskoków i szukać miejsc, w których bezpiecznie można zjechać na dół na koniu.

Po doprowadzeniu do jednej z opisanych powyżej sytuacji może wydarzyć się jedna z dwóch rzeczy:

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie