Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Skrzynka z narzędziami - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje misję Skrzynka z narzędziami (The Tool Box), w której John kupuje dom z gotowych elementów. Przed budową musicie jednak pozbyć się przeciwników.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Skrzynka z narzędziami, to nazwa kolejnej misji w grze Red Dead Redemption 2. John kupuje dom z gotowych elementów - by odeskortować cenny ładunek, Charles najmuje dwóch najemników.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Dzień uczciwej pracy i Remont dla początkujących - Red Dead Redemption 2: Skrzynka z narzędziami - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Dzień uczciwej pracy" i "Remont dla początkujących".

Opis przejścia misji:. Na początku misji, czeka cię powolna jazda z wozem pełnym desek. Po pewnym czasie zatrzymasz się u kowala, który sprzeda ci skrzynkę z narzędziami. Kontynuuj drogę, a po pewnym czasie padniesz ofiarą zasadzki. Strzelaj do Skinnerów - zwróć szczególną uwagę, że niektórzy przeciwnicy siedzą na drzewach.

W pewnym momencie, ruszycie na pomoc panu Wayneowi - Red Dead Redemption 2: Skrzynka z narzędziami - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W pewnym momencie, ruszycie na pomoc panu Wayne'owi. Droga do mężczyzny nie jest prosta, gdyż rzuci się na ciebie wielu wrogów. Najlepiej wyposaż się w podwójne rewolwery i szybko gnaj do przodu, eliminując wrogów.

Ostatecznie, trafisz do martwego Waynea - podnieś skradzioną skrzynkę z narzędziami i odnieś ją do wozu - Red Dead Redemption 2: Skrzynka z narzędziami - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ostatecznie, trafisz do martwego Wayne'a - podnieś skradzioną skrzynkę z narzędziami i odnieś ją do wozu. Następnie jedź na ranczo, a misja zakończy się powodzeniem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Skrzynka z narzędziami?

  1. Zabij strzałami w głowę wszystkich skinnerów na drzewach - Powinien być to twój priorytet - poluj na przeciwników, którzy atakują cię z drzew.
  2. Znajdź pana Wayne'a w czasie poniżej 2 minuty i 15 sekund - Trudny cel, gdyż masz mało czasu, a wrogów jest cała zgraja. Najlepiej wyposażyć się w podwójne rewolwery i używać przedmiotów, które odnawiają pokłady Zabójczej precyzji.
  3. Ukończ misję, używając wyłącznie broni krótkiej - Warto wybrać podwójne rewolwery, by zapewnić sobie większa siłę rażenia.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.