Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Znikający członkowie gangu - gdzie ich szukać? Obóz, bug Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Jako, że niektóre postaci z obozu znikają wraz z fabułą gry RDR2, stworzyliśmy stronę, która ułatwia ich poszukiwanie. Dzięki niej dowiecie się jak odnajdywać inne osoby z gangu i jak spróbować rozwiązać problem (bug) ze znikającymi członkami gangu.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W trakcie przechodzenia gry Red Dead Redemption 2 możesz zechcieć spotkać się z jakimś konkretnym członkiem gangu Dutcha. Niestety, odnajdywanie ich nie zawsze jest łatwe. Na tej stronie poradnika zamieściliśmy różnorakie podpowiedzi jak odnajdywać inne osoby z gangu i jak spróbować rozwiązać problem (bug) ze znikającymi członkami gangu w RDR2.

Są cztery główne powody problemów z odnajdywaniem innych osób z gangu Dutcha - Red Dead Redemption 2: Znikający członkowie gangu - gdzie ich szukać? Obóz, bug - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Są cztery główne powody problemów z odnajdywaniem innych osób z gangu Dutcha:

  1. Szukasz danej osoby w złym miejscu w obozie lub o złej porze dnia.
  2. Poszukiwana osoba czeka na Arthura w miejscu rozpoczęcia powiązanego z nią zadania. Prawie zawsze jest to żółty znacznik. Jedynie w przypadku misji lichwiarskich Straussa może to być biały znacznik.
  3. Poszukiwana osoba ma obecnie jakieś inne zajęcie wynikające np. z postępów w głównej fabule.
  4. "Zniknięcie" danej osoby jest wynikiem wystąpienia błędu gry. To niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz. W tym przypadku jedynym sensownym rozwiązaniem jest niestety zaczekanie na kolejne aktualizacje RDR2. Powrócenie do jednego z wcześniejszych sejwów raczej nie pomoże, a rozpoczęcie gry od nowa oznaczałoby utratę dotychczasowych postępów.
Poniżej zestawiliśmy najpopularniejsze rozwiązania problemu zaginionych członków gangu - Red Dead Redemption 2: Znikający członkowie gangu - gdzie ich szukać? Obóz, bug - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Poniżej zestawiliśmy najpopularniejsze rozwiązania problemu "zaginionych" członków gangu. Warto sprawdzić wszystkie te sposoby. Jeden z nich może doprowadzić do odnalezienia poszukiwanej postaci.

  1. Rozejrzyj się nie tylko po centralnej części aktualnego obozu gangu (tej z wozami i namiotami), ale także po jego obrzeżach. Poszukiwana postać może np. spędzać wolny czas przy wodzie czy na skraju klifu. Co więcej niektórzy członkowie gangu pełnią rolę strażników obozu. Przejdź się po lesie w pobliżu obozu, gdyż to właśnie tam znajdują się ich posterunki.
  2. Gra powinna oznaczyć na mapie osobę z obozu, której można przekazać prezent - w przykładzie z powyższego obrazka jest to Jack. Stanie się tak tylko jeśli dany NPC poprosił wcześniej Arthura o prezent i jeśli Arthur posiada już pożądany przez NPC-a przedmiot w swoim inwentarzu.
  3. Spróbuj zmienić porę dnia dzięki skorzystaniu z łóżka. Poszukiwana osoba może pojawić się np. przy ognisku po zapadnięciu zmroku czy w godzinach porannych gdy wszyscy docierają do kotła celem spożycia posiłku.
  4. Zalicz kilka misji fabularnych. Nieobecność danej osoby może być spowodowana tym, że w wyniku wcześniejszych wydarzeń np. wyruszyła do pobliskiego miasta czy jest zajęta jakimś innym ważnym zadaniem.
  5. Awansuj do czwartego rozdziału gry. Jest szansa, że po tym jak gang Dutcha dotrze do posiadłości na mokradłach, pojawią się członkowie gangu, których zlokalizowanie było wcześniej utrudnione. Tradycyjnie już zbadaj nie tylko namioty i wozy, ale także okolicę siedziby gangu ORAZ wnętrze posiadłości (sprawdź wszystkie pomieszczenia na piętrze i na parterze).