Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Wiejskie marzenia - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 Wiejskie marzenia (Country Pursuits) Dutch przekonuje Arthura, że przed napadem na bank muszą zabić Angelo Brontego. Waszym celem jest zdobyć barkę. Idąc po nią odwiedzacie Thomasa.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

W tym rozdziale naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 znajdziesz opis misji Wiejskie marzenia. Dutch przekonuje Arthura, że przed napadem na bank muszą zabić Angelo Brontego. Aby zdobyć barkę, odwiedzacie Thomasa, która może wam pomóc dokonać ataku na posiadłość.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania Miejskie przyjemności - Red Dead Redemption 2: Wiejskie marzenia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Miejskie przyjemności".

Opis przejścia misji: Udaj się z Dutchem do jego znajomego rybaka. Początek misji jest dość mozolny - chodź za towarzyszami i przeszukuj kolejne pułapki. Zwracaj uwagę na komendy, które mówią by stać bez ruchu, gdy niedaleko pojawią się aligatory.

Gdy rozdzielicie się, idź w kierunku podświetlonego obszaru - Red Dead Redemption 2: Wiejskie marzenia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy rozdzielicie się, idź w kierunku podświetlonego obszaru. Podejdź do dużego drzewa, oddal się kawałek od niego i oświetl Julesa, który skrywa się wśród gałęzi. Przerażony mężczyzna opowie o grasującym nieopodal gigantycznym aligatorze.

Wsiądź do łódki - gdy Jules zostanie porwany pod wodę, szybko zeskocz do wody i biegnij w kierunku mężczyzny - Red Dead Redemption 2: Wiejskie marzenia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wsiądź do łódki - gdy Jules zostanie porwany pod wodę, szybko zeskocz do wody i biegnij w kierunku mężczyzny. W końcu wyłoni się i będziesz mógł go podnieść. Zabierz mężczyznę z powrotem na łódkę i ani na chwilę się nie zatrzymuj, gdyż goni was krwiożerczy aligator.

Po powrocie na łódkę, strzelaj w wielkiego aligatora - Red Dead Redemption 2: Wiejskie marzenia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po powrocie na łódkę, strzelaj w wielkiego aligatora. Następnie, podejdź do poturbowanego Julesa i opatrz jego rany. Ponownie zjawi się morski "potwór" - odstrasz go serią ze swojego rewolweru. Po dopłynięciu na brzeg, zadanie zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Wiejskie marzenia?

  • Wróć z Julesem na łódkę w ciągu 1 minuty i 40 sekund - Gdy tylko twój kompan zostanie zaatakowany, wyskocz z łódki i biegnij mu na pomoc. Gdy Jules wyłoni się, podejdź do niego, podnieś go i zabierz szybko na łódź.
  • Strzel 5 razy do wielkiego aligatora - Gdy aligator wyłoni się, strzelaj do niego. Najlepiej skorzystaj z zabójczej precyzji, by zagwarantować dużą ilość celnych strzałów.