Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarny Widłoróg amerykański - mapy, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W okolicach Rio del Lebo Rock kręci się ogromne zwierzę zwane legendarnym Wildłorogiem Amerykańskim (Legendary Pronghorn) dostępnym w Red Dead Redemption 2. Do jego zabicia potrzebujecie ciężkiej, szybkiej broni, np. karabinu. Z jego skóry wytworzycie płaszcz i rękawice.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 trafisz na wiele legendarnych zwierząt. Jednym z nich jest legendarny widłoróg. Znajdziesz go w okolicach Rio del Lebo Rock.

1 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Widłoróg amerykański - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
To miejsce znajduje się na zachód od Rio Bravo - Red Dead Redemption 2: Legendarny Widłoróg amerykański - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

To miejsce znajduje się na zachód od Rio Bravo.

Widłoróg będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie powyżej - Red Dead Redemption 2: Legendarny Widłoróg amerykański - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Widłoróg będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie powyżej. W tych okolicach możesz szukać jego śladów. Pamiętaj, że jest to strachliwe stworzenie, więc od razu zacznie przed tobą uciekać.

Z jaką bronią wyruszyć na widłoroga?

Na to zwierze warto wybrać się z ciężką, szybką bronią - Red Dead Redemption 2: Legendarny Widłoróg amerykański - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Na to zwierze warto wybrać się z ciężką, szybką bronią. Najlepszy będzie do tego karabin.

Karabin - z karabinu możesz strzelać ze sporej odległości, musisz jednak wykonać kilka pewnych strzałów. Najlepiej wykorzystać do tego Zabójczą precyzję, oznaczyć przeciwnika i wystrzelić kilka celnych strzałów.

Strzelba - będzie to idealna broń jeśli przeciwnik pojawi się od razu przed tobą. Po prostu wyciągnij broń i oddaj kilka celnych strzałów w jego głowę.

Dubeltówka - jeśli chcesz użyć dubeltówki musisz posługiwać się nią tak jak strzelbą. Zbliż się do przeciwnika i wyceluj w jego głowę.

Łuk - jeśli wybierzesz się na to zwierze z łukiem musisz strzelać prosto w jego głowę. Padnie on jednak dopiero po kilku strzałach.

Jak wygląda walka z widłorogiem?

Zwierze to zacznie przed tobą uciekać jeśli je wystraszysz - Red Dead Redemption 2: Legendarny Widłoróg amerykański - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zwierze to zacznie przed tobą uciekać jeśli je wystraszysz. Jeśli, więc chodzi o twoje bezpieczeństwo na pewno nic ci się nie stanie. Zwierze jednak jest na tyle szybki, że może ci uciec. Jeśli tak się stanie musisz ponownie przybyć do legowiska widłoroga za kilka dni.

Do widłoroga najlepiej strzelać z pomocą zabójczej precyzji. Wyceluj wtedy dokładnie w jego głowę i szybko oddaj kilka celnych strzałów. Dzięki temu padnie on od razu, a ty nie będziesz musiał ponownie za nim biegać.

Co mogę zrobić z widłoroga?

Jeśli udasz się do Trapera możesz wytworzyć - Red Dead Redemption 2: Legendarny Widłoróg amerykański - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli udasz się do Trapera możesz wytworzyć:

Legendary Proghorn Coat - potrzebujesz skóry widłoroga i 35 dolarów,

Legendary Proghorn Range Gloves - potrzebujesz skóry widłoroga i 17 dolarów.