Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Blackwater - czy można wjechać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje część mapy zakazanej przez 6 rozdziałów kampanii fabularnej. Z niej dowiecie się czy można od razu odwiedzić Blackwater i sąsiednie lokacje oraz z jakimi potencjalnymi utrudnieniami należy sobie radzić w New Austin.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Blackwater oraz stan New Austin odwiedzało się w pierwszej części Red Dead Redemption. Lokacje te znajdują się również znajdują się na mapie świata w RDR2. Na tej stronie poradnika informujemy czy można od razu odwiedzić Blackwater i sąsiednie lokacje oraz z jakimi potencjalnymi utrudnieniami należy sobie radzić w New Austin.

Blackwater oraz New Austin znajdują się w południowo-zachodniej części mapy swiata - Red Dead Redemption 2: Blackwater - czy można wjechać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Blackwater oraz New Austin znajdują się w południowo-zachodniej części mapy swiata. Tereny te oznaczone są kolorem czerwonym oraz informacją, że główny bohater (oraz cała reszta gangu Dutcha) jest tam poszukiwany żywy lub martwy.

1 - Red Dead Redemption 2: Blackwater - czy można wjechać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Gra nie blokuje dostępu do Blackwater ani do stanu New Austin niewidzialnymi ścianami lub innymi podobnymi przeszkodami - Red Dead Redemption 2: Blackwater - czy można wjechać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gra nie blokuje dostępu do Blackwater ani do stanu New Austin niewidzialnymi ścianami lub innymi podobnymi przeszkodami. Teoretycznie możesz się tam udać już po zaliczeniu wprowadzenia do kampanii, czyli po dotarciu na początku drugiego rozdziału do Horseshoe Overlook. Nie warto jednak decydować się na taki krok, bo Arthur zostanie zaatakowany gdy tylko zauważą go jacyś przeciwnicy. Patrolują oni cały stan oraz jest ich mnóstwo w samym Blackwater. Co więcej, wrogowie dysponują karabinami, dzięki którym mogą skutecznie atakować z dużej odległości, a także dłużej ścigają bohatera po tym jak zostanie zauważony.

2 - Red Dead Redemption 2: Blackwater - czy można wjechać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Nie powinieneś za wszelką cenę dążyć do tego żeby zbadać New Austin i Blackwater już na wczesnym stadium gry - Red Dead Redemption 2: Blackwater - czy można wjechać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Nie powinieneś za wszelką cenę dążyć do tego żeby zbadać New Austin i Blackwater już na wczesnym stadium gry. Swobodny dostęp do Blackwater oraz do stanu New Austin jest odblokowywany po awansowaniu do (długiego) epilogu głównej fabuły. Najlepiej więc zostawić sobie te tereny na później.

Od razu po tym jak przystąpisz do epilogu możesz odwiedzić Blackwater oraz eksplorować stan New Austin. Jest to też możliwe już po zakończeniu głównej fabuły. Na bohatera czekają w tych lokacjach nowe zadania (główne zaliczane w ramach epilogu oraz poboczne), a także nowe przypadkowe spotkania z nieznajomymi (białe kropki na mapie).