Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Naprawdę wielki skurczybyk - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje misję Naprawdę wielki skurczybyk (A Really Big Bastard), w której Sadie udaje się do Johna do Beecher's Hope, skąd ruszają do Tall Trees na poszukiwanie bandyty.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Naprawdę wielki skurczybyk to nazwa kolejnej misji w epilogu gry Red Dead Redemption 2. Sadie udaje się do Johna do Beecher's Hope, skąd ruszają do Tall Trees na poszukiwanie bandyty.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Zły dzień Wujka - Red Dead Redemption 2: Naprawdę wielki skurczybyk - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Zły dzień Wujka".

Opis przejścia misji:. Po scenkach, porozmawiaj z Sadie i jedź z nią na poszukiwanie bandyty. Gdy kobieta stwierdzi, że zgubiła ślad, uruchom swój specjalny tryb widzenia i trop zbiega.

Po scenkach, zostaniesz zaatakowany przez niedźwiedzia - Red Dead Redemption 2: Naprawdę wielki skurczybyk - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scenkach, zostaniesz zaatakowany przez niedźwiedzia. Strzelaj do wroga - postaraj się go ustrzelić przynajmniej 4 razy. Niestety, powali on Johna - naciskaj przycisk wskazany na ekranie, a uwolnisz się ze śmiercionośnego uścisku.

Po wszystkim, załaduj zbiega na swojego wierzchowca i jedź z Sadie - Red Dead Redemption 2: Naprawdę wielki skurczybyk - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wszystkim, załaduj zbiega na swojego wierzchowca i jedź z Sadie. W pewnym momencie waszą drogę przetnie dwójka najemników. Ponownie skorzystaj z Zabójczej precyzji i zabij ich z pomocą trafienia w głowę. Czeka cię jeszcze krótka przejażdżka do miasta i misja zakończy się powodzeniem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Naprawdę wielki skurczybyk?

  • Strzel do niedźwiedzia 4 razy, kiedy ten szarżuje - Łatwe zadanie. Z pomocą Zabójczej precyzji zaatakuj wroga minimum 4 razy.
  • Zabij strzałami w głowę obu łowców, używając Zabójczej precyzji - Odpal spowolnienie czasu i zabij obu wrogów.
  • Ukończ misję w czasie poniżej 7 minut i 15 sekund.