Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Dalsze pytania o prawa kobiet - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 Dalsze pytania o prawa kobiet (Further Questions of Female Suffrage) poznacie Sadie, z którą przyjdzie Wam napaść na obóz wrogów. To proste zadanie, które w główniej mierze wymaga jedynie celność.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Dalsze pytania o prawa kobiet to druga z misji, dostępnych na początku trzeciego rozdziału w grze Red Dead Redemption 2. Czeka cię przejażdżka z Sadie, która z biegiem czasu pokazuje swój niezwykle porywczy charakter. To jedna z barwniejszych i interesujących postaci w RDR2.

Jak odblokować misję: Jest ona dostępna po rozpoczęciu 3 rozdziału przygód - Red Dead Redemption 2: Dalsze pytania o prawa kobiet - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Jest ona dostępna po rozpoczęciu 3 rozdziału przygód.

Opis przejścia misji: Porozmawiaj z Pearsonem, a rozpoczniesz misję. Twoim zadaniem jest odwieźć wysłać list w mieście - twoją towarzyszką będzie Sadie. Początek misji jest spokojny - dotrzyj do docelowego punktu, odstaw kobietę na zakupy i idź na pocztę, by nadać list.

Wróć teraz do wozu i jedź do obozu z Sadie - Red Dead Redemption 2: Dalsze pytania o prawa kobiet - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wróć teraz do wozu i jedź do obozu z Sadie. Zostaniecie napadnięci przez opryszków - zastrzel wrogów, a po chwili twoja towarzyszka zatrzyma wóz. Schowaj się za kamieniami i spokojnie zabij wszystkich napastników. Bądź celny i celuj w głowy, by zdobyć złoto w tej misji. Po wszystkim, wróć do obozu, a misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Dalsze pytania o prawa kobiet?

  • Odeprzyj Szubrawców z Lemoyne w czasie poniżej 1 minuty - Musisz postawić na szybkość i precyzję. Wrogów jest mało, jednak koniecznością jest celować w głowy, by wypełnić pozostałe wytyczne, by zdobyć złoto.
  • Oddaj 5 celnych strzałów w głowę - Najlepiej do tego celu wykorzystać umiejętność zwolnienia czasu.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 85% - Staraj się oddawać strzały, gdy będziesz pewny trafienia.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.