Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 opisaliśmy podróż do Mary, która jest dawną miłością Arthura. Waszym zadaniem będzie odnalezienie i uratowanie jej brata. Wszystkie te zadania wykonacie w misji głównej Kto kiedyś kochał prawdziwie (We Loved Once and True).

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Kto kiedyś kochał prawdziwie to tytuł kilkuczęściowej misji możliwej do rozegrania po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. W zadaniu tym główny bohater spotyka swoją dawną miłość Mary i wyrusza na poszukiwania jej brata, który wstąpił do sekty Chelonian.

1 - Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Jak odblokować misję: Przeczytanie listu od Mary i spotkanie się z nią w jej domu - Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Przeczytanie listu od Mary i spotkanie się z nią w jej domu.

Opis przejścia misji: Z rozpoczęciem tej misji musisz zaczekać aż Arthurowi dostarczony zostanie list od jego dawnej miłości Mary. O otrzymaniu listu powinieneś dowiedzieć się od jednego z członków gangu. List będzie leżał na skrzyni obok łóżka Arthura w obozie - pokazuje go powyższy obrazek (Letter from Mary).

Wyrusz do gospodarstwa Mary, które sąsiaduje z miasteczkiem Valentine. Spotkaj się tam z kobietą. Musisz obiecać Mary pomoc w nakłonieniu jej brata do powrotu.

Wyrusz do miejsca gdzie znajduje się obozowisko sekty Chelonian - jest to wzgórze, na szczyt którego prowadzi wąska ścieżka - Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyrusz do miejsca gdzie znajduje się obozowisko sekty Chelonian - jest to wzgórze, na szczyt którego prowadzi wąska ścieżka. Podejdź do mistrza i zainicjuj rozmowę z nim. Spotkanie to może przebiec na dwa sposoby:

  1. Uda ci się przekonać Chelonian do puszczenia Jamiego - W trakcie rozmowy wybieraj pierwsze opcje dialogowe z listy: Niezdecydowany (Undecided) oraz Cel (Purpose). Mistrz pozwoli ci porozmawiać z chłopcem.
  2. Nie uda ci się przekonać członków sekty - Wybieraj bardziej agresywne opcje dialogowe. Dodatkowo na sam koniec spotkania możesz udusić mistrza.
Niezależnie od wybranego wariantu Jamie rzuci się do ucieczki - Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niezależnie od wybranego wariantu Jamie rzuci się do ucieczki. Wskocz na konia i wyrusz w pościg za nim. Pościg ten ma odgórnie narzucony punkt docelowy, tak więc nie próbuj za wszelką cenę zbliżać się do Jamiego czy używać lassa. Staraj się zamiast tego z niczym nie zderzyć, bo Jamie może uciec i zawalisz misję.

Pościg dobiegnie końca po dotarciu do torów kolejowych. Jamie wyceluje z rewolweru we własną głowę i musisz powstrzymać jego próbę samobójczą. Delikatnie wciśnij przycisk użycia broni (domyślnie R2 lub prawy trigger). Po tym jak załączy się tryb Zabójczego instynktu wyceluj w rewolwer, którego Jamie chce użyć żeby się zastrzelić - pokazuje to powyższy obrazek. Pozostało ci już tylko powrócić z chłopcem do Valentine. Dotrzyj na stację kolejową gdzie spotkacie się z Mary.

Jak zdobyć złoty medal w misji Kto kiedyś kochał prawdziwie?

  1. Pokojowo przekonaj Chelonian do puszczenia Jamiego wolno - Zostało to opisane w naszej solucji. Wybierz pierwsze (pokojowe) opcje dialogowe podczas rozmowy z przywódcą sekty.
  2. Wróć z Jamiem do Mary w czasie poniżej 2 minut - Staraj się podróżować z maksymalną dozwoloną prędkością i nie strać też zbyt wiele czasu po dotarciu na stację kolejową.