Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 opisaliśmy podróż do Mary, która jest dawną miłością Arthura. Waszym zadaniem będzie odnalezienie i uratowanie jej brata. Wszystkie te zadania wykonacie w misji głównej Kto kiedyś kochał prawdziwie (We Loved Once and True).

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Kto kiedyś kochał prawdziwie to tytuł kilkuczęściowej misji możliwej do rozegrania po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. W zadaniu tym główny bohater spotyka swoją dawną miłość Mary i wyrusza na poszukiwania jej brata, który wstąpił do sekty Chelonian.

1 - Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Jak odblokować misję: Przeczytanie listu od Mary i spotkanie się z nią w jej domu - Red Dead Redemption 2: Kto kiedyś kochał prawdziwie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Przeczytanie listu od Mary i spotkanie się z nią w jej domu.

Opis przejścia misji: Z rozpoczęciem tej misji musisz zaczekać aż Arthurowi dostarczony zostanie list od jego dawnej miłości Mary. O otrzymaniu listu powinieneś dowiedzieć się od jednego z członków gangu. List będzie leżał na skrzyni obok łóżka Arthura w obozie - pokazuje go powyższy obrazek (Letter from Mary).

Wyrusz do gospodarstwa Mary, które sąsiaduje z miasteczkiem Valentine. Spotkaj się tam z kobietą. Musisz obiecać Mary pomoc w nakłonieniu jej brata do powrotu.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie