Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zadanie Ojcostwo i inne marzenia (Fatherhood and Other Dreams) jest dostępne po zakończeniu misji głównej RDR2 - Kto kiedyś kochał prawdziwie, aktywuje się dopiero w 4 rozdziale gry. Dzięki temu zadaniu można wybrać się z Mary do teatru.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ojcostwo i inne marzenia to tytuł drugiego zadania gry Red Dead Redemption 2, w którym Arthur spotyka się ze swoją dawną miłością Mary. Tym razem kobieta zwraca się z prośbą o rozwiązanie problemów ze swoim ojcem.

Dla przypomnienia pierwsze spotkanie z Mary miało miejsce w drugim rozdziale gry w ramach zaliczania zadania Kto kiedyś kochał prawdziwie - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dla przypomnienia pierwsze spotkanie z Mary miało miejsce w drugim rozdziale gry w ramach zaliczania zadania Kto kiedyś kochał prawdziwie. Podobnie jak w poprzedniej misji musisz zaczekać aż Arthur otrzyma od Mary list. Otrzymasz informację o dostarczeniu listu i będzie on widoczny na mapie obozu. List powinien dotrzeć do Arthura w czwartym rozdziale gry.

Udaj się do obozowiska na mokradłach i wejdź do głównego budynku - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Udaj się do obozowiska na mokradłach i wejdź do głównego budynku. List powinien leżeć na mapie świata w pomieszczeniu na piętrze, obok łóżka Arthura.

Na mapie Saint Denis pojawi się znacznik miejsca spotkania z Mary - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Na mapie Saint Denis pojawi się znacznik miejsca spotkania z Mary. Udaj się tam - celem podróży jest Hotel Grand i po dotarciu do niego załączy się cut-scenka. W końcowej części rozmowy musisz przytrzymać przycisk potwierdzający, że chcesz pomóc kobiecie.

Wyrusz wraz z Mary do stajni znajdującej się w pobliżu torów kolejowych w Saint Denis - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyrusz wraz z Mary do stajni znajdującej się w pobliżu torów kolejowych w Saint Denis. Po dotarciu do stajni pozwól Mary wejść w pojedynkę do środka i obejrzyj kolejny filmik.

Po odzyskaniu kontroli nad Arthurem musisz śledzić ojca Mary. Utrzymuj od niego bezpieczny dystans. Pijany mężczyzna będzie na szczęście powoli szedł. Nie musisz przyśpieszać gdy zniknie na chwilę za rogiem. Docelowo musisz dotrzeć do miejsca, w którym sprzeda on broszkę handlarzowi.

Arthur musi wyruszyc w pościg za kupcem celem odzyskania broszki, która jest rodzinną pamiątką - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Arthur musi wyruszyc w pościg za kupcem celem odzyskania broszki, która jest rodzinną pamiątką. Zacznij biec za mężczyzną, przy czym musisz po chwili ukraść konia, gdyż mężczyzna wskoczy do dyliżansu. Podążaj za nim i nie wykonuj żadnych dodatkowych czynnosci dopóki nie opuścicie Saint Denis. Dopiero wtedy zbliż się na tyle dyliżansu żeby móc wcisnąć klawisz przeskoczenia na niego z konia.

Wychyl gałkę analogową w stronę woźnicy i pozwól Arthurowi zbliżyć się do niego celem zrzucenia go z wozu - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wychyl gałkę analogową w stronę woźnicy i pozwól Arthurowi zbliżyć się do niego celem zrzucenia go z wozu. Po tym jak przejmiesz kontrolę nad dyliżansem wyrusz nim w oznaczone przez grę odosobnione miejsce.

Zatrzymaj dyliżans na mokradłach i wyrzuć z niego kupca. Mężczyznę możesz zatraszyć i zapłacić mu 100 dolarów (dodatnie punkty honoru) lub pobić (ujemne punkty honoru). W obu przypadkach odszykasz broszkę (Mary's Brooch).

Powróć do Saint Denis żeby zwrócić Mary broszkę - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo i inne marzenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Powróć do Saint Denis żeby zwrócić Mary broszkę. Kobieta zaproponuje wspólną wyprawę do teatru i warto się na to zgodzić. Po dotarciu do teatru możesz obejrzeć wszystkie zaplanowane przedstawienia lub wcześniej wyjść z budynku. W obu przypadkach Arthur pożegna się po wszystkim z Mary i misja zostanie zaliczona.