Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Dzień uczciwej pracy - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 znajduje się opis zadania Dzień uczciwej pracy (An Honest Day's Labors), w którym John spotyka się w Blackwater z Sadie, która prosi go o pomoc w odbiciu poszukiwanego bandyty, Shane'a Finleya, zabranego jej przez rywala, Jamesa Langtona.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższa strona naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Dzień uczciwej pracy. John spotyka się w Blackwater z Sadie, która prosi go o pomoc w odbiciu poszukiwanego bandyty, Shane'a Finleya, zabranego jej przez rywala, Jamesa Langtona.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Męska przyjaźń - Red Dead Redemption 2: Dzień uczciwej pracy - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Męska przyjaźń".

Opis przejścia misji:. Spotkaj się z Sadie i jedź z nią na wzgórze. Na miejscu, wyposaż się w lornetkę i przyjrzyj się swoim celom. Gdy wrogowie zaczną się przemieszczać, wracaj na konia i trzymaj się blisko swojej towarzyszki. W końcu dopadniecie zgraję i będziesz mógł wybrać, czy chcesz bezpośrednio zaatakować gang (grożenie im zadziała tak samo), lub wybrać wariant opierający się na skradaniu.

Osobiście bardziej polecam bezpośrednią konfrontację, gdyż łatwiej będzie ci wypełnić ukryte cele, które prowadzą do złotego medalu w misji - Red Dead Redemption 2: Dzień uczciwej pracy - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Osobiście bardziej polecam bezpośrednią konfrontację, gdyż łatwiej będzie ci wypełnić ukryte cele, które prowadzą do złotego medalu w misji. Postaw na walkę, strzelaj do przeciwników i kieruj się coraz niżej, aż dotrzesz do Shane'a Finleya.

Podnieś mężczyznę, umieść go na koniu i jedź za Sadie - Red Dead Redemption 2: Dzień uczciwej pracy - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Podnieś mężczyznę, umieść go na koniu i jedź za Sadie. Po drodze natkniesz się na wielu wrogów - jeśli chcesz zdobyć złoty medal, jedź powoli i skup się na eksterminacji wszystkich wrogów. Nie masz ograniczeń czasowych, więc nie spiesz się - uważaj tylko na stan zdrowia Sadie.

Po ucieczce, dotrzecie do Blackwater. Zabierz mężczyznę do celi i zgarnij nagrodę za jego pojmanie. Misja wykonana!

Jak zdobyć złoty medal w misji Dzień uczciwej pracy?

  1. Zabij wszystkich ludzi Langtona podczas konnej ucieczki - Najlepiej jechać wolno i zabijać systematycznie wrogów, gdy tylko ci się pojawią.
  2. Po wybraniu taktyki ucieknij z Shane'em Fineleyem w czasie poniżej 5 minut - Lepiej postawić na wariant ofensywny i szybko dotrzeć do Shane'a.
  3. Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70% - To typowe wyzwanie w RDR2 - musisz dbać o swoją celność.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.