Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Polowanie na zlecenie - porady, nagrody Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje 5 zleceń, które musicie wykonać, aby zdobyć figurę i osiągnięcie To sztuka. Dodatkowo otrzymacie sporą porcję gotówkę.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 możesz polować na różnego rodzaju zwierzęta. Twój bohater może upolować wiewiórkę, królika, indyka, sarnę a nawet bizona. To jednak garstka zwierząt z wielu gatunków dostępnych w grze RDR2. Polować możesz wykonując misje główne, robiąc poboczne aktywności bądź po prostu eksplorując teren i zdobywając pożywienie dla obozu.

Jak rozpocząć polowanie?

Po rozpoczęciu 2 rozdziału w grze Red Dead Redemption 2 możesz natrafić na zlecenia na polowania. Wywieszone są na poczcie bądź stacjach kolejowych w: Valentine, Rhodes, Strawberry, Saint Denis, Van Horn oraz Armadillo. Obojętnie od miejsca, w którym przyjmiesz zlecenie będzie ono wyglądać dokładnie tak samo.

Polowania te odbywają się w ramach misji A Better World, A New Friend. Misja będzie polegać na wykonaniu 5 zleceń, możesz mieć jednak aktywne tylko jedno zlecenie w danym momencie.

Aby rozpocząć zlecenie musisz podjeść do ogłoszenia i je odczytać - Red Dead Redemption 2: Polowanie na zlecenie - porady, nagrody - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Aby rozpocząć zlecenie musisz podjeść do ogłoszenia i je odczytać. Dzięki temu rozpoczniesz polowanie. Możesz od razu je wykonać bądź spokojnie wykonywać misje główne, a polować dopiero po zakończeniu gry.

Co mam upolować?

Misja ta składa się z pięciu zleceń - Red Dead Redemption 2: Polowanie na zlecenie - porady, nagrody - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Misja ta składa się z pięciu zleceń. Każde zlecenie obejmuje innego typu zwierzęta.

1 zlecenie:

Cel: perfekcyjne zwłoki królika, perfekcyjne zwłoki wiewiórki.

Nagroda: 50 dolarów.

2 zlecenie:

Cel: perfekcyjne zwłoki kardynała, perfekcyjne zwłoki szczura, perfekcyjne zwłoki dzięcioła.

Nagroda: 70 dolarów.

3 zlecenie:

Cel: perfekcyjne zwłoki wiewiórki, perfekcyjne zwłoki oposa, perfekcyjne zwłoki wilki i perfekcyjne zwłoki rudzika.

Nagroda: 100 dolarów.

4 zlecenie:

Cel: perfekcyjne zwłoki wróbla, perfekcyjne zwłoki ropuchy, perfekcyjne zwłoki skunksa i perfekcyjne zwłoki żaby.

Nagroda: 120 dolarów.

5 zlecenie:

Cel: perfekcyjne zwłoki nietoperza, perfekcyjne zwłoki wrony, perfekcyjne zwłoki bobra i perfekcyjne zwłoki jemiołuszki cedrowej.

Nagroda: 150 dolarów + list od pani Hoobs.

Pamiętaj, że truchła zwierząt musza być w perfekcyjnym stanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na osobnej stronie poradnika.

Jak odbierać nagrody?

Aby dostać pieniądze za wykonanie zlecenia musisz wysłać zwłoki pocztą do pani Hoobs - Red Dead Redemption 2: Polowanie na zlecenie - porady, nagrody - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Aby dostać pieniądze za wykonanie zlecenia musisz wysłać zwłoki pocztą do pani Hoobs. Dzięki temu przyśle ci ona pieniądze.

Po wykonaniu wszystkich zleceń dostaniesz lis od pani Hoobs - Red Dead Redemption 2: Polowanie na zlecenie - porady, nagrody - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wykonaniu wszystkich zleceń dostaniesz lis od pani Hoobs. Zaprosi cię ona do swojego domu, tam wręczy ci figurkę wiewiórki - dzięki temu zdobędziesz osiągnięcie To sztuka.