Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Miejsce przyjemności - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Opisaliśmy na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 napad, który wykonacie wraz z towarzyszami w misji Miejsce przyjemności (Urban Pleasures). Dutch, Arthur i Lenny namówią Was do wspólnego skoku na stację tramwajową w Saint Denis.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Miejsce przyjemności, to nazwa kolejnego zadania w grze Red Dead Redemption 2. Według informacji od Brontego stacja tramwajowa w Saint Denis ma sporo gotówki - Dutch, Arthur i Lenny planują napad.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Jeźdźcy i apokalipsa".

Opis przejścia misji: Nowy dzień, nowy napad przed gangiem Dutcha - Red Dead Redemption 2: Miejsce przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Opis przejścia misji: Nowy dzień, nowy napad przed gangiem Dutcha. Udaj się do Saint Denis i spotkaj się z Dutchem i Lennym. Po scence, wejdź na stację, podejdź do zaznaczonych mieszkańców i obrabuj ich.

Poczekaj, aż kasjer otworzy kasę, następnie zabierz mizerną zawartość sejfu i wskocz do pędzącego tramwaju - Red Dead Redemption 2: Miejsce przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Poczekaj, aż kasjer otworzy kasę, następnie zabierz mizerną zawartość sejfu i wskocz do pędzącego tramwaju. Strzelaj do goniących was stróżów prawa i w razie potrzeb przeskakuj między obiema stronami tramwaju.

Po wstawce, czeka cię strzelanina z liczną grupą przeciwników - Red Dead Redemption 2: Miejsce przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wstawce, czeka cię strzelanina z liczną grupą przeciwników. Musisz walczyć z wrogami i trzymać się blisko swoich kompanów. Systematycznie eliminuj wrogów i przemieszczaj się przed siebie.

W końcu dotrzesz do wozu - wsiądź obok prowadzącego Lennyego i jedźcie przed siebie - Red Dead Redemption 2: Miejsce przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W końcu dotrzesz do wozu - wsiądź obok prowadzącego Lennyego i jedźcie przed siebie.

Strzelaj w ścigających was stróżów prawa - Red Dead Redemption 2: Miejsce przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Strzelaj w ścigających was stróżów prawa. Jeśli zależy ci na złocie, eliminuj ich z daleka i nie pozwól im zbliżyć się do wozu na tyle, by mogli na niego wskoczyć.

Gdy dotrzecie na most, obróć kamerę tak, by widzieć drogę przed siebie - Red Dead Redemption 2: Miejsce przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzecie na most, obróć kamerę tak, by widzieć drogę przed siebie. Lenny rzuci dynamit i rozpoczniesz automatyczną sekwencję Zabójczej precyzji. Wymierz w ładunek i zdetonuj go, a odsłonicie dalsze przejście. Po wstawkach, zadanie zakończy się.

Jak zdobyć złoty medal w misji Miejskie przyjemności?

  1. Okradnij wszystkich klientów stacji tramwajowej - Na początku misji, podejdź do trójki klientów i obrabuj ich.
  2. Zabij 10 stróżów prawa z pokładu tramwaju - Przenoś się między obiema stronami tramwaju i strzelaj we wrogów.
  3. Nie dopuść, aby którykolwiek ze stróżów prawa wskoczył na tył wozu - Nie możesz pozwolić, by stróże prawa zbliżyli się zbyt blisko.
  4. Strzel w dynamit rzucony przez Lenny'ego - Gdy dotrzesz do mostu, obróć kamerę, tak by patrzeć przed siebie i przygotuj się do oddania strzału.
  5. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.