Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zadanie z rewolwerowcami - jak skończyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze RDR2 w trakcie wykonywania zadania Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta (The Noblest of Man, and a Woman) można napotkać małe komplikacje. Z tej strony dowiecie się jak odnaleźć kolejnych rewolwerowców i jak zakończyć misję.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W trakcie przechodzenia gry Red Dead Redemption 2 Arthur może podjąć się zadania Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta, które dotyczy odnajdywania rewolwerowców. Po odnalezieniu pierwszych czterech rewolwerowców misja zostanie przerwana i nadal będzie widoczna w dzienniku. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak odnaleźć kolejnych rewolwerców i jak skończyć misję z rewolwerowcami w RDR2.

Dla przypomnienia zadanie Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta zlecane jest przez Levina, którego główny bohater może spotkać w saloonie we wschodniej części miasteczka Valentine - Red Dead Redemption 2: Zadanie z rewolwerowcami - jak skończyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dla przypomnienia zadanie Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta zlecane jest przez Levina, którego główny bohater może spotkać w saloonie we wschodniej części miasteczka Valentine. Tę poboczną misję (jest ona oznaczona białym pytajnikiem na mapie) najwcześniej możesz rozpocząć w rozdziale 2, a więc po dotarciu do Horseshoe Overlook i rozstawieniu tam obozowiska.

Arthur otrzyma od Levina namiary na czterech rewolwerowców. Do osób tych można docierać w dowolnej kolejności. Trzech rewolwerowców należy zabić i dopiero wtedy sfotografować, jeden z nich zgodzi się na zrobienie zdjęcia po tym jak rozegracie wspólnie bitwę.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie