Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zadanie z rewolwerowcami - jak skończyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze RDR2 w trakcie wykonywania zadania Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta (The Noblest of Man, and a Woman) można napotkać małe komplikacje. Z tej strony dowiecie się jak odnaleźć kolejnych rewolwerowców i jak zakończyć misję.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W trakcie przechodzenia gry Red Dead Redemption 2 Arthur może podjąć się zadania Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta, które dotyczy odnajdywania rewolwerowców. Po odnalezieniu pierwszych czterech rewolwerowców misja zostanie przerwana i nadal będzie widoczna w dzienniku. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak odnaleźć kolejnych rewolwerców i jak skończyć misję z rewolwerowcami w RDR2.

Dla przypomnienia zadanie Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta zlecane jest przez Levina, którego główny bohater może spotkać w saloonie we wschodniej części miasteczka Valentine - Red Dead Redemption 2: Zadanie z rewolwerowcami - jak skończyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dla przypomnienia zadanie Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta zlecane jest przez Levina, którego główny bohater może spotkać w saloonie we wschodniej części miasteczka Valentine. Tę poboczną misję (jest ona oznaczona białym pytajnikiem na mapie) najwcześniej możesz rozpocząć w rozdziale 2, a więc po dotarciu do Horseshoe Overlook i rozstawieniu tam obozowiska.

Arthur otrzyma od Levina namiary na czterech rewolwerowców. Do osób tych można docierać w dowolnej kolejności. Trzech rewolwerowców należy zabić i dopiero wtedy sfotografować, jeden z nich zgodzi się na zrobienie zdjęcia po tym jak rozegracie wspólnie bitwę.

Po zdobyciu zdjęć czterech rewolwerowców zadanie nie zakończy się ani nie otrzymasz żadnej nagrody - Red Dead Redemption 2: Zadanie z rewolwerowcami - jak skończyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po zdobyciu zdjęć czterech rewolwerowców zadanie nie zakończy się ani nie otrzymasz żadnej nagrody. Nie jest to błąd gry, tylko zaplanowane działanie.

Musisz po prostu zaczekać aż gra automatycznie odblokuje do rozegrania kolejną część tej misji - dojdzie do tego w rozdziale 4. Wyczekuj podczas rozgrywania rozdziału 4 momentu gdy w saloonie w Valentine pojawi się znacznik misji Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta informujący o możliwości jej wznowienia. Odwiedź pusty saloon i wypytaj się barmana na temat miejsca pobytu Calloway'a i Levina.

1 - Red Dead Redemption 2: Zadanie z rewolwerowcami - jak skończyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Od barmana dowiesz się, że mężczyzni przebywają na statku zacumowanym w Saint Denis - Red Dead Redemption 2: Zadanie z rewolwerowcami - jak skończyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Od barmana dowiesz się, że mężczyzni przebywają na statku zacumowanym w Saint Denis. Dotrzyj tam żeby spotkać się z Levinem. Otrzymasz nowe zadanie odnalezienia rewolwerowca - Slima Granta.

Końcowe fragmenty tego zadania załączają się już po kolei. Arthur musi zlokalizować Slima Granta, uwolnić go, powrócić z nim do Levina i na sam koniec misji rozprawić się w pojedynku rewolwerowym z Calloway'em.

W analogiczny sposób możesz wznawiać inne poboczne zadania, który nie zostały ostatecznie dokończone. Warto regularnie sprawdzać mapę świata. Legenda zawsze informuje czy na mapie pojawiły się jakieś nowe ważne znaczniki. W szczególności rozglądaj się za nowymi pytajnikami oraz za ikonami, które informują o otrzymaniu nowego listu do przeczytania.