Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Nowe południe - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 to opis otwarcia 3 rozdziału gry. W misji Nowe południe (The New South) czeka Was wiele aktywności, w tym sporo kontaktów z Dutchem, Hoseam czy z Andersem Andersonem.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszej solucji do Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Nowe Południe. Jest to jedno z dwóch pierwszych zadań w trzecim rozdziale RDR2 - pomów z Dutchem o sytuacji, w której znalazł się gang.

Jak odblokować misję: Jest ona dostępna po rozpoczęciu 3 rozdziału przygód - Red Dead Redemption 2: Nowe południe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Jest ona dostępna po rozpoczęciu 3 rozdziału przygód.

Opis przejścia misji: Najpierw pomów z Dutchem i idź za mężczyzną, po pewnym czasie dołączy do was Hosea i Trelawny. Ruszaj z kompanami przed siebie - natkniecie się na wóz z więźniami. Po scence, część zbiegów ucieknie i twoim zadaniem będzie ich ścigać.

Twoim zadaniem jest jechać za pociągiem, a w kulminacyjnym momencie zbliżyć się do niego tak, by twoja postać mogła wskoczyć na pokład - Red Dead Redemption 2: Nowe południe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest jechać za pociągiem, a w kulminacyjnym momencie zbliżyć się do niego tak, by twoja postać mogła wskoczyć na pokład. Gdy już wejdzie do pociągu, zostaniesz zaatakowany przez pierwszego z więźniów. Naciskaj wskazany na ekranie przycisk, by wyswobodzić się z uścisku.

Biegnij teraz za kolejnym zbiegiem, a czeka cię po chwili pojedynek na górze jednego z wagonów - Red Dead Redemption 2: Nowe południe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Biegnij teraz za kolejnym zbiegiem, a czeka cię po chwili pojedynek na górze jednego z wagonów. Najlepiej złapać wroga i zrzucić go z pociągu, by szybko uporać się z nim. Po wszystkim biegnij dalej przed siebie, a nakryjesz ostatniego więźnia w przedziale z mięsem.

Musisz obezwładnić Andersa Andersona - aby zdobyć złoty medal w misji, nie możesz dać się ani razu trafić - Red Dead Redemption 2: Nowe południe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz obezwładnić Andersa Andersona - aby zdobyć złoty medal w misji, nie możesz dać się ani razu trafić. Najlepiej więc skupić się na blokowaniu/unikaniu ataków i wystosowaniu kontry w odpowiednim momencie walki.

Gdy pokonasz Andersa, zabierz go ze sobą i połóż go na koniu - Red Dead Redemption 2: Nowe południe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy pokonasz Andersa, zabierz go ze sobą i połóż go na koniu. Ruszaj teraz do szeryfa i powiadom go, jak heroicznie udało ci się złapać przestępców. Po chwili Hosea zapyta, czy wciąż masz ochotę iść z nim i Dutchem na ryby - jeśli zgodzisz się, wydłużysz misję o wędkowanie i zyskasz możliwość wypełnienia kolejnego z celów, by zdobyć złoto w zadaniu.

Jeśli zgodzisz się, ruszycie do jednej z łódek pozostawionych przy brzegu - Red Dead Redemption 2: Nowe południe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli zgodzisz się, ruszycie do jednej z łódek pozostawionych przy brzegu. Płyń na środek rzeki i rozpocznij wędkowanie - podstawy rybołówstwa poznałeś przy okazji wykonywania jednego z poprzednich zadań, więc złapanie ryby nie powinno ci sprawić żadnego kłopotu. Wystarczy, że złapiesz tylko jedną rybę, a wypełnisz kolejny z ukrytych celów misji.

Gdy będziesz już znużony połowem, naciśnij L1/LB i wróć łodzią do obozowiska. Misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Nowe Południe?

  • Powal Andersa Andersona nie dając się trafić - Gdy trafisz do wagonu z mięsem, postaw na uniki/bloki i nie w odpowiednim momencie wykonaj kontrę.
  • Schwytaj Andersa Andersona i dostarcz go do aresztu w czasie poniżej 5 minut i 30 sekund - Musisz być szybki - wiele czasu możesz stracić m.in. na walce z więźniem na górze wagonu, postaraj się go jak najszybciej zrzucić, a zyskasz cenne sekundy.
  • Złów rybę z Dutchem i Hosea - Zgódź się na propozycję wędkarstwa na końcu zadania i złów jedną rybę.