Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Tramwaj w Saint Denis - czy można sterować? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Tramwaj to jeden z ciekawych środków transportu dostępnych w grze Red Dead Redemption 2. Tramwaje jeżdżą po jednym mieście - Saint Denis. Z tej strony poradnika dowiecie się czy główna postać może przejąć kontrolę nad tramwajem.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Tramwaje to unikalny środek transportu w grze Red Dead Redemption 2. Pojawiają się one wyłącznie z największym mieście gry, czyli w Saint Denis. Na tej stronie poradnika do RDR2 informujemy czy Arthur może przejąć kontrolę nad tramwajem.

1 - Red Dead Redemption 2: Tramwaj w Saint Denis - czy można sterować? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Niestety, gra Red Dead Redemption 2 nie pozwala na sterowanie tramwajem, tak więc nie możesz zmieniać toru jazdy ani kontrolować prędkości poruszania się - Red Dead Redemption 2: Tramwaj w Saint Denis - czy można sterować? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niestety, gra Red Dead Redemption 2 nie pozwala na sterowanie tramwajem, tak więc nie możesz zmieniać toru jazdy ani kontrolować prędkości poruszania się. Teoretycznie możesz po znalezieniu się na jego pokładzie wyeliminować motorniczego (i przy okazji znaleźć się na celowniku lokalnych stróżów prawa), ale centralna konsola tramwaju pozostanie nieaktywna.

W ramach pocieszenia warto dodać, że tramwaje mogą przydawać się do podróżowania po Saint Denis, które jest dość rozległą lokacją. Dzięki skorzystaniu z tego środka transportu eliminowane jest ryzyko potrącenia mieszkańca w trakcie podróżowania konno. Dodatkowo nie musisz w tramwaju stać - Arthur możesz usiąść na jednym z foteli na czas przejażdżki. Warto też dodać, że analogicznie do pociągów na tramwaje możesz przeskakiwać podczas podróżowania na wierzchowcu.