Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Bracia i siostry, wszyscy razem - opis przejścia, mapa Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zadanie dostępne w grze Red Dead Redemption 2 Bracia i siostry, wszyscy razem (Brothers and Sisters, One and All) polega na pomocy zakonnicy w odzyskaniu skradzionego krucyfiksu. W trakcie będzie ścigani przez stróżów prawa, których lepiej nie zabijać.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Bracia i siostry, wszyscy razem to tytuł jednej z pobocznych misji gry Red Dead Redemption 2. W ramach tego zadania należy pomóc zakonnicy w odzyskaniu skradzionego krucyfiksu. Arthur podczas zaliczania misji będzie też musiał uciec stróżom prawa.

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w mieście Saint Denis jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii - Red Dead Redemption 2: Bracia i siostry, wszyscy razem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w mieście Saint Denis jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii. Zalicz też wcześniej inną misję - Pomóż bratu. Dotrzyj w pobliże kościoła i porozmawiaj z zakonnicą.

Musisz rozpocząć pościg za chłopcem, który ukradł krucyfiks - Red Dead Redemption 2: Bracia i siostry, wszyscy razem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz rozpocząć pościg za chłopcem, który ukradł krucyfiks. Po dotarciu do piewszego obszaru poszukiwań przepytaj mężczyznę siedzącego na ziemi. Po dotarciu do drugiego obszaru poszukiwań odkryjesz, że złodziej szamota się z dorosłą osobą. Musisz interweniować. Po zakończonej kłótni podnieś z ziemi krucyfiks.

Po chwili załaczy się cut-scenka - Red Dead Redemption 2: Bracia i siostry, wszyscy razem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po chwili załaczy się cut-scenka. Arthur wpadnie na Panią Downes, która zaalarmuje policję. Musisz jak najszybciej uciec z czerwonego okręgu. W trakcie ucieczki zwracaj uwagę na czerwone punkty na mini-mapie, które symbolizują policjantów. Nie atakuj ich żeby nie wygenerować niepotrzebnej grzywny. Po wydostaniu się z rynku możesz dodatkowo przywołać do siebie konia i dzięki niemu szybciej uciec.

Po tym jak sytuacja uspokoi się wyrusz z powrotem w stronę kościoła - Red Dead Redemption 2: Bracia i siostry, wszyscy razem - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak sytuacja uspokoi się wyrusz z powrotem w stronę kościoła. Musisz unikać policjantów rozstawionych wokół kościoła. Sprawdzaj ich posterunki na radarze i omijaj ich z dużej odległości. Wybierz pokazane na obrazku boczne wejście na tereny kościoła. Zwróć krucyfiks żeby zaliczyć misję.