Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Łup - czy warto dzielić się z gangiem? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 informujemy czy pomaganie gangowi Dutcha jest obowiązkowe i jakimi zdobyczami warto dzielić się z gangiem.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2 zachęca jest do ścisłej współpracy z innymi członkami gangu, w tym także do dzielenia się z gangiem wszelkimi zdobyczami. Na tej stronie poradnika informujemy czy pomaganie gangowi Dutcha jest obowiązkowe i jakimi zdobyczami warto dzielić się z gangiem.

Najlepsza naszym zdaniem odpowiedź na to pytanie to - tak, ale w ograniczonym zakresie - Red Dead Redemption 2: Łup - czy warto dzielić się z gangiem? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Najlepsza naszym zdaniem odpowiedź na to pytanie to - tak, ale w ograniczonym zakresie. Podczas dzielenia się z gangiem zdobytym łupem oraz zgromadzonymi funduszami powinieneś mieć przede wszystkim na uwadze własny interes oraz co Arthur może na tym zyskać.

  1. Na pewno warto umieszczać pozyskane błyskotki i gotówkę w pojemniku na datki. Pozwoli ci to zakupić najważniejsze ulepszenia obozu. Kilka z nich, jak na przykład opcja szybkiej podróży czy narzędzia wykorzystywane w craftingu, jest bardzo przydatnych. Nie musisz jednak za wszelką cenę odblokowywać wszystkich ulepszeń. Przykładowo po zapasy lepiej udawać się do normalnego sklepu, a drogie ulepszenia jak przystań dła łodzi czy stanowisko dla koni, nie są obowiązkowe.
  2. Warto zaznaczyć, że umieszczenie datków w skrzynce w obozie zmienia także jedną dodatkową rzecz - poprawiają się relacje z członkami gangu Dutcha i dzięki temu zdobywa się dodatnie punkty honoru (reputacji). Może to więc być dobry sposób jeśli zależy ci na szybkim podreperowaniu aktualnego stanu honoru.
  3. W przypadku Pearsona opłacalne jest tak na dobrą sprawę jedynie przekazywanie perfekcyjnych skór upolowanych zwierząt, albowiem są one wymagane do realizacji projektów powiązanych z craftingiem.
  4. Nie musisz dbać o to żeby dostarczać do obozu żywność, medykamenty czy jakiekolwiek inne zapasy. Gra nie nakłada kar za ignorowanie tego typu obowiązków. Nie musisz obawiać się tego, że rozgrywka przedwcześnie dobiegnie końca, albo że ktoś umrze z głodu czy w wyniku choroby.

Generalnie na dzielenie się gotówką i błyskotkami warto decydować się jedynie w początkowych rozdziałach gry po to żeby zakupić najlepsze ulepszenia obozu, wytworzyć najlepsze przedmioty oraz pozyskać dodatnie punkty honoru. W dalszej części kampanii możesz praktycznie zignorować ten temat i zostawiać pieniądze dla siebie, a cały zdobywany loot upłynniać u "klasycznych" handlarzy.