Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Siodło - czy trzeba odzyskać po śmierci konia? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 to zbiór informacji o śmierci konia, siodle oraz sposobie przenoszenia siodła na nowego konia.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 możesz stracić swojego konia. Może to się zdarzyć jeśli zderzysz się z drzewem, koń zostanie poważnie zraniony przez przeciwników bądź pokona go jakiś silny drapieżnik. Upadek z dużej wysokości na pewno poważnie uszkodzi twojego konia.

W przypadku takich zdarzeń mogą wydarzyć się dwie sytuację: koń może umrzeć bądź zostać poważnie zraniony. Jeśli nie będziesz w stanie uleczyć konia będziesz musiał go zabić. W przypadku śmierci konia zostanie ci po nim siodła wraz z całą jego zawartością. Na tej stronie omówimy kilka przypadków śmierci konia i powiemy ci co musisz zrobić z siodłem.

Wspólna śmierć

Jeśli zginiesz wraz ze swoim wierzchowcem czy to w przypadku ostrzej strzelaniny, czy upadku z dużej wysokości, gra wczyta ostatni zapis. Jeśli jednak koń zginie wcześniej, choćby chwilę wcześniej, niż wierzchowiec zamiast swojego rumaka gra przywoła ci innego konia. W tym przypadku siodło zostanie automatycznie przerzucone na nowego wierzchowca. Nie będziesz miał z nim jednak takiej samej więzi jak z wcześniejszym koniem.

Zabranie siodła ze stajni

Jeśli jesteś daleko od stajni i innych koni zostaw siodło koło zmarłego zwierzaka i pobiegnij w stronę najbliższej stajni - Red Dead Redemption 2: Siodło - czy trzeba odzyskać po śmierci konia? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli jesteś daleko od stajni i innych koni zostaw siodło koło zmarłego zwierzaka i pobiegnij w stronę najbliższej stajni. Tam będziesz mógł wybrać innego zwierzaka bądź zakupić nowego. Gdy to zrobisz gra automatycznie nałoży na niego siodło. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać wszystkie rzeczy ze starego ekwipunku na nowym koniu. Niczego nie utracisz ani nikt nie ukradnie ci siodła.

Przeniesienie siodła

Jeśli jesteś blisko jakiejś stadniny bądź konia weź swoje siodło i umieść je na innym wierzchowcu - Red Dead Redemption 2: Siodło - czy trzeba odzyskać po śmierci konia? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli jesteś blisko jakiejś stadniny bądź konia weź swoje siodło i umieść je na innym wierzchowcu. Dzięki temu od razu będziesz mógł ruszyć w dalszą trasę.

Jeśli jednak koń zginie daleko od jakiejkolwiek stadniny bądź innego konia nie bierz ze sobą siodła. Przez to twój bohater będziesz biegł wolniej i szybciej się męczył.