Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Niniejszy nieoficjalny poradnik do gry Fallout 4 oferuje kompleksowe omówienie jej bogatej zawartości oraz dokładne wyjaśnienie jej najważniejszych zależności. Oba te czynniki powinny być bardzo pomocne w ukończeniu gry w stu procentach bez poważniejszych komplikacji po drodze. Poradnik podzielony został na trzy bardzo obszerne części. Pierwsza część to przewodnik po świecie gry. Poszczególne rozdziały przewodnika skupiają się między innymi na takich tematach jak utworzenie i rozwój postaci, staczanie walk, eksploracja otaczającego świata czy wchodzenie w interakcje z innymi postaciami. Drugą dużą częścią poradnika jest opis przejścia, który zawiera omówienia wszystkich głównych i pobocznych zadań. Każda strona solucji oprócz opisanego przebiegu danego zadania zawiera także informacje na temat jego wszystkich możliwych zakończeń oraz ewentualnych nagród przewidzianych za jego zaliczenie. Ostatnia trzecia główna część tego poradnika to atlas świata. Ten ogromny rozdział zawiera w głównej mierze wysokiej jakości mapę świata w połączeniu z mniejszymi mapami poszczególnych lokacji. Na każdej z map w poradniku znalazło się wiele znaczników informujących o ważnych miejscach, które można odkryć i zbadać. Niektóre z ważniejszych lokacji (miasta, posterunki z przyjaźnymi NPC'ami itp.) zostały z większą dokładnością opisane na oddzielnych stronach poradnika. Inną dużą częścią atlasu świata są strony poświęcone sekretom (znajdźkom), między innymi figurkom (bobbleheads) czy unikalnym książkom, dzięki którym można podnieść statystyki. Fallout 4 jest kolejną odsłoną bardzo popularnej serii gier role-playing osadzonych w postapokaliptycznym świecie. Tym razem przemierzamy pustkowia otaczające amerykańskie miasto Boston. Gra jest po brzegi wypełniona interesującą zawartością i jest dodatkowo nieliniowa, gdyż wiele decyzji może mieć różne konsekwencje.

Dodatkowo w poradniku pogrubioną czcionką oznaczone zostały tytuły zadań - Fallout 4 - poradnik do gry

Oznaczenia kolorystyczne w poradniku

  • Brązowy kolor użyty został do oznaczania postaci niezależnych, z którymi można porozmawiać. Wyróżniono nim też unikalnych przeciwników powiązanych z zaliczanymi questami.
  • Niebieski kolor użyty został do wyróżniania nazw lokacji odwiedzanych w grze. Nazwy w poradniku są identyczne do nazw z mapy świata w grze.
  • Zielony kolor użyty został do informowania o ważnych przedmiotach, które można odnaleźć w świecie gry, otrzymać od innych postaci czy kupić od handlarzy.
  • Pomarańczowy kolor użyty został do wyróżniania sytuacji, w których dysponowanie rozwiniętymi statystykami czy jakimś określonym profitem (perkiem) może pozwolić na wykonanie zaawansowanej czynności (otwarcie zamka, użycie perswazji na NPC'u itp.).

Dodatkowo w poradniku pogrubioną czcionką oznaczone zostały tytuły zadań.

Jacek "Stranger" Hałas, Patrick "YxU" Homa, Patryk Greniuk (www.gry-online.pl)

Informacje o Fallout 4 - poradnik do gry

Autorzy : Jacek "Stranger" Hałas, Patrick "Yxu" Homa, Patryk "Tyon" Greniuk

Poradnik zawiera : strony: 432, ilustracje: 1534 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 24.

Mody do Fallout 4 - poradnik

Ostatnia aktualizacja : 21 lipca 2017, odwiedź Mody do Fallout 4 - poradnik

Przewodnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 9 września 2016, odwiedź Przewodnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 9 września 2016, odwiedź Opis przejścia

Atlas świata

Ostatnia aktualizacja : 9 września 2016, odwiedź Atlas świata

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Fallout 4 - poradnik do gry