Fallout 4: Zdobądź dokumentację techniczną dla prefekta Quinlana
Aktualizacja:
Zdobądź dokumentację techniczną dla prefekta Quinlana
Sposób odblokowania: Porozmawiaj z prefektem Quinlanem na statku Prydwen (M7,2). Misję tą otrzymujesz podczas wykonywania lub po ukończeniu zadania Okres Służby z głównego wątku fabularnego Bractwa Stali.

Prefekt Quinlan poprosi cię o dostarczenie mu wszystkich dokumentów technicznych jakie uda ci się znaleźć. Natkniesz się na nie podczas przeszukiwania różnych budynków, przede wszystkim laboratoriów oraz baz wojskowych. Za każdą dostarczoną sztukę otrzymasz 25 kapsli.
Nagrody za ukończenie zadania: 25 kapsli za każdy dostarczony dokument.
- Fallout 4 - poradnik do gry
- Fallout 4: Opis przejścia
- Fallout 4: Zadania frakcji Bractwa Stali
- Fallout 4: Mniejsze zadania - Bractwo Stali
- Fallout 4: Mniejsze zadania Bractwa Stali
- Fallout 4: Zaginiony Patrol
- Fallout 4: Wewnętrzny wróg
- Fallout 4: Powinność czy hańba
- Fallout 4: Niedokończona sprawa
- Fallout 4: Kwatermistrzostwo
- Fallout 4: Za czystość Wspólnoty
- Fallout 4: Pozyskiwanie wiedzy
- Fallout 4: Wyżywienie wojska
- Fallout 4: Wzór do naśladowania
- Fallout 4: Zdobądź dokumentację techniczną dla prefekta Quinlana
- Fallout 4: Znajdź próbki krwi w dobrym stanie dla skryby Neriah
- Fallout 4: Zdobądź chłodziwo do reaktora dla prefekt Ingram
- Fallout 4: Mniejsze zadania - Bractwo Stali
- Fallout 4: Zadania frakcji Bractwa Stali
- Fallout 4: Opis przejścia
Komentarze czytelników
Hej mam pytanie chciałbym zdobyć Jetpack do pancerza wspomaganego a zrobiłem zakończenie z instytutem ( to moje pierwsze podejście do tej gry i to zakończenie mi pasowało) a wiem że można zdobyć Jetpack po zakończeniu bractwa (na wczytanie do momentu kiedy jeszcze jest się neutralnym czyli do walki w budynku mass fusion jest już za późno bo już jestem dawno w fabule far harbor, Nuka-world oraz innych misji)
Wszyscy zgromadzeni mam nietypowy problem z misją nadzór syntków gdyż z jakiegoś dziwnego powodu kiedy wchodzę do swojej kwatery pod koniec misji zadanie sie nie kończy może ktoś wytłumaczyć jak to naprawić byłbym wdzięczny??.
Pozdrawiam????.
Czy figurki można sprzedać czy trzeba trzymać w plecaku?
Figurek "Bobblehead"ów nie sprzedasz. Możesz co najwyżej zbudować stojak na nie w opcji warsztatu. Znajduje się bodajże w kategorii dekoracje. I wtedy nie musisz ich nosić. Co do kluczy, jeśli Cię to interesuje, poszukaj modyfikacji, powinna być taka na Nexusie.
1)Nie wiadomo.
2) Trudno powiedzieć. W zasadzie każdy dodatek ma jakieś dwa, trzy wyróżniające się pancerze wspomagane. Dla mnie taki zdecydowanie "legendarny", także w statystykach odporności, to pancerz w "Nuka World". Trzeba się trochę postarać aby go dorwać ;)
https://fallout.fandom.com/wiki/Tesla_T-60_armor
In the Polish version of the game the default armor is named Tesla T-59.
oraz:
"All three parts can be acquired during the quest Headhunting by killing Ivey in the Fort Hagen hangar. Ivey also wears the remaining pieces of a regular suit of T-60 power armor and wields the unique Tesla rifle. "
Czyli trzy części powinny wystarczyć bo reszty w grze nie ma?
I dalej snując zapytania. Dlaczego Tesla T-60 w polskiej wersji jest Teslą T-59?
To musi być jakiś gorszy model?
Nigdy tego pancerza nie znalazłem :)
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

