Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Droga do Golda w 10 krokach - poradnik do gry League of Legends League of Legends poradnik, porady

Niniejszy poradnik to zbiór istotnych porad i informacji dla osób, które uczestniczą w rozgrywkach rankingowych w grze League of Legends - Droga do Golda w 10 krokach - poradnik do gry League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Niniejszy poradnik to zbiór istotnych porad i informacji dla osób, które uczestniczą w rozgrywkach rankingowych w grze League of Legends. Poradnik przeznaczony jest głównie dla graczy, którzy mają już pewne doświadczenie wynikające z gry. Dla początkujących graczy poradnik może być dobrą bazą wyjścia dla trybu rankingowego, który pozwoli uniknąć kilku błędów już na początku zmagań. Poradnik podzielony będzie na dziesięć części, a w każdej z nich znajdą się ważne porady i wskazówki dotyczące poszczególnych elementów rozgrywki. Poszczególne rozdziały mogą być rozpatrywane osobno, jednakże ich układ nie jest przypadkowy. Z niniejszego poradnika dowiesz się m. in.:

  • jak poprawić swoją efektywność w grze
  • w jaki sposób analizować materiały prezentowane przez czołowych graczy
  • na które statystki w grze warto zwrócić uwagę
  • jak zachować dystans pomiędzy wynikami gry a założonymi celami
  • jak stać się lepszym graczem z punktu widzenia drużyny

Na końcu poradnika znajdziesz bonusowy rozdział "porady ogólne", który będzie zawierał zbiór pojedynczych uwag, które zastosowane w grze mogą przynieść nieoczekiwane rezultaty, ułatwić rozgrywkę i uczynić ją przyjemniejszą.

Łukasz Wiśniewski (www.gry-online.pl)