Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umiejętności | Evelynn | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Umiejętności Przywoływacza/Summoner Spells

Błysk (Flash)

Porażenie (Smite)

Opis

1 - Umiejętności | Evelynn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Porażenie znacznie ułatwia czyszczenie poszczególnych campów, a w szczególności największych potworów - Umiejętności | Evelynn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Porażenie znacznie ułatwia czyszczenie poszczególnych campów, a w szczególności największych potworów. Smite jest również konieczny do wygrywania starć o Smoka/Barona. Flash użyty w odpowiednim momencie potrafi ocalić życie lub zaasekurować zabójstwo.

Kolejność rozwoju

Evelynn Jungler

Na 1 poziomie należy zacząć z Q ponieważ jest to podstawowe źródło obrażeń Evelynn, a do tego ułatwia czyszczenie pierwszych obozów ze względu na działanie AoE - Umiejętności | Evelynn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Na 1 poziomie należy zacząć z Q ponieważ jest to podstawowe źródło obrażeń Evelynn, a do tego ułatwia czyszczenie pierwszych obozów ze względu na działanie AoE. Na 2 poziomie najlepszą opcją jest wybranie E, aby zwiększyć możliwości ofensywne postaci i usprawnić jej farmę. Na 3 poziomie warto jest zdecydować się na W, żeby postać dysponowała umiejętnością, która może uratować jej życie lub ułatwić gank. W pierwszej kolejności bezwzględnie maksujemy Q po czym skupiamy się na E. W ostatniej kolejności należy rozwinąć W. Nie zapomnij o ulti i przyznawaj tam 1 punkt na 6/11/16 poziomie doświadczenia postaci.

Spacer W Cieniach/Shadow Walk

Gdy Evelynn nie uczestniczy w walce, wchodzi w tryb ukrywania się, za sprawą którego jest ona widoczna jedynie dla bohaterów znajdujących się w pobliżu lub poprzez prawdziwe widzenie - Umiejętności | Evelynn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Gdy Evelynn nie uczestniczy w walce, wchodzi w tryb ukrywania się, za sprawą którego jest ona widoczna jedynie dla bohaterów znajdujących się w pobliżu lub poprzez prawdziwe widzenie. Będąc w tym trybie, błyskawicznie odzyskuje punkty many (1% maksymalnej many na sekundę). Czas potrzebny na ukrycie się poza walką wynosi odpowiednio 6/5/4/3 sekundy na poziomach 1/6/11/16. Użycie umiejętności, otrzymanie obrażeń lub zadanie ich przerywa efekt umiejętności pasywnej.

Zaawansowane:

Doskonała umiejętność pasywna, która tak naprawdę jest kwintesencją Evelynn. Gra tą postacią polega na zaskakiwaniu przeciwnika i pojawianiu się na miejscu w najmniej oczekiwanym momencie i właśnie za pomocą Spaceru W Cieniach można tego dokonać. Co więcej, przebywanie w cieniach odnawia manę Evelynn co jest bardzo przydatną funkcją pasywną.

Kolec Nienawiści/Hate Spike

Koszt: 12/18/24/30/36 pkt - Umiejętności | Evelynn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Koszt: 12/18/24/30/36 pkt. many

Zasięg: 500

Evelynn wystrzeliwuje serię kolców, przebijających najbliższego przeciwnika i zadających obrażenia wszystkim, którzy znajdą się na linii rażenia.

Evelynn wystrzeliwuje serię kolców, przebijających się przez najbliższego przeciwnika, zadających 30/45/60/75/90 (+45% mocy umiejętności) (+40% dodatkowych obrażeń od ataku) pkt. obrażeń magicznych każdemu wrogowi na drodze. Kolec Nienawiści obiera za cel wrogów, których Evelynn atakuje.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie