Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry/Jak grać przeciwko Lee Sinowi? | Lee Sin | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Sposób gry

Early game

W początkowej fazie gry najlepiej jest grać agresywnie wykorzystując przewagę naszej postaci. Spokojni obijamy przeciwnika za pomocą W do creepów + E + 2-3 autoataki / Q gdy trafimy w przeciwnika następnie używamy W do bezpiecznego powrotu poza zasięg wroga. W okolicach 2 minuty 30 sekundy powinniśmy postawić warda w krzakach przy rzece. Jeżeli jest szanse na walkę 2 na 2 (gdy junglerzy przychodzą w tym samym momencie) mamy duże szanse na zwycięstwo, tak więc nie obawiajmy się takiej walki. Pamiętajmy o tym, że zawsze możemy pomóc sobie, bądź naszym towarzyszom co pomocą naszego W.

Mid Game

W tej fazie gry możemy wykorzystać przewagę, jaką zdobyliśmy na naszej alei. Naszym celem jest szybkie spushowanie wieży na topie, i pomaganie innym liniom w celu zdobycia killi jak i zrobienia objectivów ( smok / wieża). Ważne jest to, aby zostawiając linie najpierw ją spushować, co uchroni nas od oddania darmowej wieży wrogom. Nie zapominajmy o kupowaniu Wardów. Wiele gier zwycięża się dzięki wizji.

Late Game

Naszym zadaniem jest obrona Ad i Ap Carry, oraz ewentualna próba zabicia ich odpowiedników w drużynie przeciwnej. Bardziej doświadczenie gracze są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę za pomocą tak zwanego "InSeca" tj. Użyciu Q w przeciwnika > ward za niego > wykopanie go naszym R pod nogi naszego teamu. Jest to wyjątkowo trudne zagranie, które wymaga wiele umiejętności, jednocześnie mogące dać nam pewne zwycięstwo, nawet w nieoczekiwanych momentach.

Jak grać przeciwko Lee Sinowi?

  • Ważne, aby walcząc na Lee Sina skupić się na uniknięciu jego Q, co zdecydowanie ograniczy jego możliwości
  • Jeżeli Lee Sina nie wygra swojej linii w Late Game w 80% przypadków będzie robił mniej od swojego odpowiednika na topie, warto więc grać defensywnie na naszej alei
  • Gdy walczymy 1 na 1 ze Ślepym mnichem warto wejść w nasze miniony, co zdecydowanie utrudni mu trafienie z Q
  • Staraj się zawsze wiedzieć gdzie jest Lee przeciwników, jego niespodziewany gank z użyciem W może przysporzyć ci wielu kłopotów