Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przydatne linki | Podstawy rozgrywki w League of Legends League of Legends poradnik, porady

League of Legends jest aktualnie najpopularniejszą grą MOBA i e-sportem na świecie dlatego w Internecie można znaleźć bardzo wiele użytecznych stron, które zawierają bardzo dużo przydatnych informacji, a także dają pewien wgląd na przeciwnika.

 1. OP.GG - pod tym adresem znajduje się wyszukiwarka aktualnie trwających rozgrywek na wszystkich z dostępnych serwerów. W trakcie ładowania się gry można szybko ją zminimalizować, wpisać własną nazwę przywoływacza i uzyskać informacje na temat przeciwników z którymi będzie się walczyć. Można tu znaleźć informacje na temat ligi w której gracze się znajdują, ilość wygranych gier, a także to, czy dołączyli razem do rozgrywki.
 2. League of Legends Wiki - strona przypominająca swoją strukturą Wikipedię w świecie League of Legends. Zawiera dane dotyczące każdego aspektu gry, wraz z zapiskami archiwalnymi.
 3. LoL Counter - na tej stronie można znaleźć informacje na temat counterowania poszczególnych championów. Warto tutaj zajrzeć i zdobyć informacje na temat bohatera z którym za chwile będzie musiał zmierzyć się nasz bohater. Strona podpowiada jakie przedmioty budować i czego się wystrzegać.
 4. LoL esports - strona poświęcona e-sportowi na której można znaleźć aktualnie trwające turnieje, jak i informacje na temat przyszłych imprez.
 5. http://eune.lolesports.com/ - strona poświęcona e-sportowi na której można znaleźć aktualnie trwające turnieje, jak i informacje na temat przyszłych imprez.
 6. Champion.gg - strona na której można znaleźć szczegółowe informacje o kondycji danego bohatera - jego wskaźnik wygranych, częstotliwość wybierania i banowania, oraz procentowy udział na poszczególnych rolach. Strona zawiera multum ciekawych i szczegółowych danych, z uwzględnieniem konkretnych dywizji.
 7. League of Graphs - prawdziwe kompendium wiedzy dla każdego gracza - składa się z kilku modułów innych stron. Można tu uzyskać informacje o bohaterach, przywoływaczach, grach rankingowych itp. Wszystko w jednym!
 8. MobaFire - strona na której można odnaleźć wiele rozmaitych buildów i poradników , napisanych przez prawdziwych wyjadaczy danego bohatera.
 9. Probuilds.net - witryna podobna do powyższej, jednak buildy na niej umieszczane pochodzą z rozgrywek profesjonalnych graczy. Nie zawierają one natomiast żadnego opisu "kiedy?" i "dlaczego?" dany przedmiot został kupiony.
 10. [email protected] - strona ze świeżymi zmianami z serwera testowego PBE, które swoje miejsce mają długo przed premierą na oficjalnych serwerach League of Legends. Często owe zmiany są eksperymentalne, a ich wdrożenie może mieć ogromne znaczenie dla balansu gry, dlatego warto regularnie odwiedzać tą witrynę.
 11. League of Legends reddit - Oficjalne forum na reddicie poświęcone League of Legends. Riot Games ściśle współpracuje ze społecznością, a tematy ,które dostaną swoje uznanie wśród bardziej licznego grona, mają realny wpływ na przyszłe zmiany w grze.
 12. League of Legends Twitch - strona na której zaawansowani gracze, jak i najlepsi z całego świata streamują własne rozgrywki na żywo. Można tu obejrzeć, jak pro playerzy radzą sobie z danymi bohaterami, jakie przedmioty kupują i jakich sztuczek używają. Poprzez oglądanie takich graczy w akcji można się naprawdę wiele nauczyć.