Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry | Riven | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Early Game

Początkowa faza gry w wykonaniu Riven to przede wszystkim skuteczna farma, szybkie wbicie 3 poziomu i wczesna agresja. Jeśli przeciwnik podchodzi aby zdobyć CS - ukarz go za ten ruch za pomoc kombinacji E (aby zyskać tarczę) -> AA (wykorzystanie pasywa) -> Q -> etc. Na samym początku rozgrywki należy być bardzo uważnym i kontrolować CD postaci, aby nie zostać bez żadnej umiejętności gdy wrogi jungler wyłoni się nagle z mgły wojny. W takim wypadku trzeba będzie użyć Flasha ponieważ Riven nie będzie dysponować żadną inną możliwością ucieczki. Pamiętaj, że gdy zrobi się za gorąco zawsze można użyć kombinacji W (stun) -> E (dash) aby zyskać dystans od przeciwnika.

Mid Game

W tej fazie gry Riven jest naprawdę solidną postacią i świetnie radzi sobie w duealach z przeciwnikiem. Pamiętaj, aby cały czas skutecznie farmić, dbać o wizję i przepychać własne miniony w stronę wrogiego turreta, aby zdobyć wieżę. Jeśli przeciwnik zamrozi linię pod turretem, spróbuj szczęścia w zgankowaniu środkowej alejki. Jeśli masz taką możliwość, możesz również farmić kampus z podwójnymi golemami lub wilki/upiora.

Late Game

W tej fazie rozgrywki Riven powinna być zaopatrzona w co najmniej jeden podstawowy przedmiot - Hydra, aby móc w jak najkrótszym czasie przepchnąć linię i zgrupować się z resztą drużyny i pomóc im w team fightach. Staraj się cały czas dbać o wizję na mapie (Wardy, Trinkety) i kontrolować Barona/Smoka. Jeśli drużyna posiada Tanka, pozwól mu zainicjować walkę, a następnie włącz R i za pomocą E->Q, a nawet Flasha postaraj się dotrzeć do Carry przeciwnika, aby jak najszybciej ich wyeliminować. Jeśli posiadasz Anioła Stróża, nie bój się i rusz śmiało do walki i staraj się zdziałać jak najwięcej.