Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Specjalizacje/Masteries | Nidalee | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Nidalee powinna skupić się na zwiększeniu obrażeń zadawanych przez jej umiejętności i regeneracji many (Nidalee ma z tym poważny problem) - Specjalizacje/Masteries | Nidalee | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Nidalee powinna skupić się na zwiększeniu obrażeń zadawanych przez jej umiejętności i regeneracji many (Nidalee ma z tym poważny problem). W tym celu wybierz specjalizacje ofensywne i kilka z użytkowych.

Specjalizacje ofensywne:

- Zmniejszenie czasu odnowienia umiejętności jest przydatne dla niemal każdego maga, Nidalee nie jest tu wyjątkiem.

- Rozwój mocy umiejętności jest twoim priorytetem kiedy grasz Nidalee, wykorzystaj więc specjalizacje, które ją zwiększają.

- "Niszczycielskie Ciosy" i "Ostrze Mocy" zapewnią ci dodatkowe przebicie odporności i dadzą twoim podstawowym atakom dodatkowe obrażenia skalowane z mocy umiejętności.

- "Spustoszenie" jest specjalizacją, którą warto wybrać dla każdej ofensywnej postaci, doda jeszcze nieco kopa twoim umiejętnościom i atakom.

Specjalizacje Użytkowe

-"Zwinne Kroki" zwiększą mobilność Nidalee i pomogą jej podczas walki/odwiedzania innych linii.

-Zmniejszenie czasu odnowienia czarów przywoływacza i dodatkowa regeneracja many pomogą Nidalee podczas fazy gry na linii.

-Zwiększenie czasu trwania buffów może dać ci nieco przewagi, jeżeli twój jungler zechce oddać ci blue. Dzięki temu będziesz mógł beztrosko miotać oszczepami przez dłuższą chwilę.