Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bohaterowie w League of Legends | Kolekcja | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Lista bohaterów ciągle się powiększa! - Bohaterowie w League of Legends | Kolekcja | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Lista bohaterów ciągle się powiększa!

W zakładce tej znajduje się lista wszystkich championów dostępnych w grze. Na szaro zaznaczone są postaci, których gracz nie posiada, a kolorowe portrety mają ci bohaterowie, którzy zostali już odblokowani. Championi oznaczeni w prawym górnym rogu wykrzyknikiem są aktualnie w cotygodniowej darmowej rotacji. Dodatkowo, w zakładce tej znajdują się informacje odnośnie aktualnego poziomu Maestrii każdego z bohaterów.

Po kliknięciu na jeden z portretów otworzy się karta ze szczegółowymi informacjami na temat danego bohatera - Bohaterowie w League of Legends | Kolekcja | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Po kliknięciu na jeden z portretów otworzy się karta ze szczegółowymi informacjami na temat danego bohatera. Można tu przeczytać tło fabularne, ocenić poziom trudności ustalić rolę w meczu. Warto również zapoznać się z umiejętnościami bohatera, żeby przemyśleć potencjalny zakup.

Darmowa rotacja

Choć w League of Legends bohaterów kupuję się za NE, to Riot Games urządza cotygodniową Darmową rotację - zestaw kilkunastu losowych bohaterów, którymi każdy przywoływacz może prowadzić rozgrywkę bez wcześniejszego zakupu. Gracz może również zdobywać dla danego herosa Punkty Maestrii, ale tylko do poziomu czwartego. Jest to ukłon w stronę nowych graczy, dla których pula ponad 140 bohaterów może wydać się niemożliwa do skompletowania.