Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Polecane supporty | Vayne | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Poniżej przedstawiono supporty, których umiejętności dobrze współgrają ze stylem gry Vayne. To, czego Vayne potrzebuje od wspomagającej ją postaci, to czas, aby mogła wyprowadzać kolejne ataki w przeciwnika i odrobina obrony, kiedy jej E jest niedostępne. Dzieje się tak, ponieważ obrażenia zadawane przez Vayne to głównie ataki, a nie umiejętności.

Support

Ikona

Opis

Annie

Annie jest suportem ofensywnym - Polecane supporty | Vayne | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Annie jest suportem ofensywnym. Jej inicjacja wraz z obrażeniami, jakie jest w stanie zadać zarówno ona, jak i Vayne sprawiają, że przeciwnik będzie się raczej zastanawiał, jak ocalić własne życie, niż jak odebrać ci twoje. Zaletą Annie jest obszarowe ogłuszenie, które łapiąc obu przeciwników, pozwala ci wybrać cel i ustawić się w dogodnej pozycji do użycia E. Jeżeli walka się przeciągnie, Annie będzie mogła użyć ogłuszenia ponownie. W połączeniu z tonami obrażeń, jakie zadaje miotając zaklęciami na prawo i lewo (we wczesnej fazie gry jest to naprawdę dużo, nawet bez rozwijania mocy umiejętności), Annie jest supportem, z którym Vayne czuje się bardzo dobrze. Ta mała dziewczynka jest jednak kruchym celem, przez co niejednokrotnie będziesz musiał spalić swoje E, żeby uratować jej skórę. Działa to jednak w obie strony, ponieważ Annie może ogłuszyć ścigających cię przeciwników, co pozwoli ci uciec, lub nawet przechyli szalę walki na waszą stronę. Pozostawiona sama sobie może zrobić naprawdę dużo, z drugiej strony zaatakowana najczęściej i tak wykona swoje combo. To właśnie sprawia, że przeciwnicy będą się musieli zdecydować, kogo chcą zabić najpierw, a chwila zawahania może ich kosztować życie.

Janna

Janna to support który łączy w sobie wszystko, czego Vayne potrzebuje - Polecane supporty | Vayne | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Janna to support który łączy w sobie wszystko, czego Vayne potrzebuje. Podbijając przeciwników tornadem może zainicjować walkę dając ci jednocześnie czas do dobrego wycelowania E. Tornado opóźni również przeciwników, którzy będą was ścigać. Tarcza, którą Janna może osłonić sojusznika zwiększa również obrażenia od ataku, co świetnie komponuje się z Vayne, jeżeli decyduje się na rozwijanie szybkości ataku. Spowolnienie uciekającego przeciwnika pozwoli ci spokojnie go dobić, a w podbramkowych sytuacjach, Janna odepchnie przeciwników i zwróci ci część brakującego życia.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie