Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry | Aatrox | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Aatrox Top Laner

Early Game

Początkowa faza rozgrywki to przede wszystkim farma. Po zdobyciu 3 poziomu, gdy bohatera dysponuje wszystkimi umiejętnościami można zacząć grać agresywnie. Warto harassować przeciwnika za pomocą E lub wdać się w krótką wymianę ciosów i odskoczyć za pomocą Q. Dzięki W można po chwili powrócić do zdrowia przy zabijaniu minionów. Cały czas miej na uwadze, że wrogi jungler może się zjawić na Twojej linii w każdym momencie więc zadbaj o wizję i obserwuj mini mapę. Jeśli linia zostanie zgankowana, staraj się spowolnić przeciwnika/przeciwników za pomocą E i odskoczyć w bezpiecznym kierunku przy pomocy Q.

Mid Game

Środkowa faza rozgrywki to prawdziwe pole do popisu dla Aatrox'a. Na tym etapie bohater powinien być już uzbrojony w przynajmniej jeden konkretny przedmiot (Ostrze Zniszczonego Króla) co znacznie zwiększy jego możliwości ofensywne. Staraj się pushować linię i zniszczyć wieżę przeciwnika (jeśli jeszcze nie została zniszczona). Po przepchnięciu minionów w stronę bazy przeciwnika można śmiało udać się na środkową linię i spróbować zgankować przeciwnika Q->E. Wspomagaj sojuszników w starciach drużynowych i staraj się być w pobliżu, gdy trwa walka o Smoka.

Late Game

Late Game to przede wszystkim starcia drużynowe, walka o ostatnie wieże, inhibitory, smoka i Barona. Pamiętaj, że Aatrox nie jest Tankiem więc pozwól komuś innemu zainicjować walkę, a później zajmij się najważniejszymi celami przeciwnika - ADC i APC. Staraj się zrobić wszystko, aby wesprzeć drużynę w walce, nawet jeśli ma to Cię kosztować życie - dzięki umiejętności pasywnej bohater zaraz powróci do walki. Staraj się splitpushować, aby zmusić przeciwnika do rozproszenia się po mapie.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie